Гороскоп на місяць 7 грудня 2018 – 6 січня 2019

новорічні прикраси Місячно-сонячний цикл у Стрільці.

Головна тема місяця: розширення кордонів власної картини світу; побудова власного світогляду; особиста філософія; особиста система вірувань; релігійні погляди; ідеали; освіченість; отримання вищої та спеціальної освіти; юриспруденція; вирішення юридичних питань; питання міжнародної економіки та права; стосунки з іноземцями; далекі подорожі; туризм з освітньою метою; видавнича справа; ідеологія; пропаганда та протидія пропаганді. Колективний настрій – “Я вірую” або “Я бачу сенс”. Мета прагнень: уточнити власний ідеал, знайти вищий сенс у тому чи іншому дійстві. Задача: знайти учителя та опанувати великий курс навчальної програми. Цей місяць року пов’язаний із наміром розширити горизонти внутрішнього світу і розширити власні можливості у зовнішньому світі. Нас вмотивовує бажання знайти сенс життя і донести його до інших. В цей час життя перевіряє, чи адекватна наша картина світу, чи здатні ми відмовитися від помилкових уявлень і осягнути нове знання. Життєво важливими в цей час є такі людські якості: широкий світогляд, оптимістичність, відкритість до всього нового, готовність постійно розширювати кордони власного уявлення про світ. Чим більше ми працюємо над уточненнями власного ідеалу, тим вище стає рівень нашої життєздатності. 
Зевс любить переможців. У міфах Зевс-Юпітер зневажає безпорадних людей, вони йому байдужі, він навіть готовий їх знищити як щось зайве й нікчемне. І навпаки, Зевс-Юпітер цікавиться героями. Він у всілякий спосіб їх підтримує та обдаровує. Стань героєм – і знатимеш, як скористатися щасливим випадком, щоб розширити власні можливості, вийти на новий рівень суспільного життя.

На міжнародному рівні весь грудень сприятливий для діяльності, спрямованої на зміцнення фінансової стабільності, на зміцнення партнерських стосунків, на зміцнення миру за допомогою економічних та дипломатичних методів (16 грудня 2018 точний падаючий секстиль Венера/Сатурн). На початку січня 2019 важливі міжнародні зустрічі та важливі рішення (2 січня 2019 точна кон’юнкція Сонце/Сатурн).

У сфері спортивних занять, боротьби, спорту та професійної майстерності період 7-31 грудня 2018 сприятливий для діяльності, що пов’язана з реставрацією, протезуванням, відновленням до життя після важких травм та психологічних потрясінь (17 грудня точний зростаючий секстиль Марс/Плутон). Це сприятливий час для того, щоб щось глибоко змінити у професійній сфері, у спортивних заняттях. Але ви не відчуєте впливу цього аспекту, якщо ваша активність не пов’язана зі знаменитостями світового масштабу або з відомими в узьких колах персонами.

Із 16 листопада 2018 до 1 січня 2019 Марс у Рибах. В цей час агресивність низька – майже відсутня, доки немає дуже сильного нападу ззовні. Агресія виражається зазвичай непрямо – через створення контексту: демонстрація емоції, настрою. Наприклад, увімкнути відповідну музику, показати фільм із відповідним сюжетом, розповісти казку. Виставити себе в ролі жертви маніпуляції і обману, щоб змусити інших робити те, що потрібно. Хоча під впливом алкоголю та інших психотропних речовин агресія може випліскуватися у вигляді істерики і психологічного садизму. Як в такий час відбувається боротьба? Супротивники влаштовують хаос і загальну плутанину, можуть прикидатися безпорадними, щоб пробудити в інших докори сумління: “Як ти міг так вчинити зі мною?” Щоб перемагати у боротьбі в цей час, важливо розумітися на нюансах і тонкощах змістів, що стоять за явищами матеріального світу. Важливо вміти глибоко розуміти психологію людей, використовувати знання міфології, історії цивілізацій, культурології, мистецтва. Перевага у боротьбі на боці того, хто діє красиво, створюючи для супротивника ілюзію, в якій він «пливе», втрачає ґрунт під ногами. В цей час у боротьбі супротивники вдаються до обману, містифікацій, маніпуляцій і неймовірних фантазій. Не нехтують можливістю використовувати алкоголь і різні стимулятори фізичної активності. Найбільш привабливими в цей час є чоловіки, що мають образ казкового принца: загадковий, трохи таємничий і дуже м’який у проявах активності, що збуджує фантазію. Привабливий чоловік із тисячею облич, готовий прийняти будь-яку запропоновану йому роль. Може прикинутися ким завгодно. Сексуальність: чоловіки шукають любові неземної. Сексуальне збудження в стані трансу (сильні емоції, музика, картини природи, мистецтво, тантра, медитація, алкоголь), дуже чуттєві й охоче дозволяють зачарувати себе. Як скидати агресію в цей час: через плавання, особливо з аквалангом, танці, музику, взагалі через мистецтво.

Із 1 січня до 14 лютого 2019 Марс в Овні. Щоб перемагати у боротьбі та підвищувати професійну майстерність, у цей час слід діяти із величезною відвагою, сміливістю, із відкритим заборолом. Маємо бути готові йти на ризик, робити щось принципово нове. Маємо виступати з ініціативами, коли йдеться про відстоювання власних інтересів, про необхідність діяти на власний розсуд, про захист справедливості, про захист своїх кордонів. Як в такий час відбувається боротьба? Супротивники вмикають “повний вперед”, відверто атакують, натиск руйнівний, бурхливий, але недовгий. Перевага у боротьбі, в спорті, у професійній майстерності в цей час на боці того, хто діє сильно, на високому рівні майстерності, сміливо, рішуче. Найбільш привабливими в цей час є чоловіки, що справляють враження сильних, сміливих, спортивних, вправних, пристрасних, збуджених, різких, активних, відважних: вояк, майстер, захисник, шукач небезпечних пригод. Він прямий, реагує миттєво і запальне. Готовий діяти навіть у найризикованішій ситуації. Сексуальність спонтанна, гаряча, бурхлива, напориста. Тінь: жорстокий. Як скидати агресію в цей час: через бокс, фехтування, футбол (в ролі нападного).

8 грудня 2018 завершується фаза ретроградності Венери – завершується попередній цикл Венера/Сонце, що розпочався у травні 2017 в Овні, і починається новий. Життя розвивається в новому напрямку. В якому? Зверніть увагу, в якому домі вашого гороскопу сталася Нижня кон’юнкція Сонця з Венерою – 4 градус Скорпіона. Саме у сфері цього дому буде реалізовуватися ваша нова етична система в період до наступної Нижньої кон’юнкції у 14 градусі Близнят 3 червня 2020.

Венера в Скорпіоні до 7 січня 2019. Найбільш привабливими та симпатичними будуть люди, що справляють враження надзвичайних, магічних. Найбільш привабливі молоді жінки: Цирцея. Таємнича, незабутня, сексуально дуже приваблива, потужна, пристрасна і прониклива. Справжнісіньке «втілення гріха». Тінь: Медуза Горгона. У еротиці: глибоко пристрасна звабниця. Щоб виглядати привабливою і почуватися вдоволеною у коханні та соціальних ситуаціях, варто досліджувати питання моди і стилю як із теоретичного боку, так і з практичного. Виграшним буде власний стиль, що вирізняється елегантністю та несе відбиток наукового підходу до створення іміджу. Перевагу варто надати класичному стилю, буржуазному урбаністичному шику. Соціальний образ – Маг, Цілителька, Могутня Володарка. Стиль у мистецтві – сюрреалізм.

Весь грудень 2018 в цілому – дуже сприятливий період для того, щоб зміцнити власне фінансове становище, позиції в любові, коханні, партнерстві та у соціальному житті. Цей час дуже сприятливий для заробітків та придбання цінних речей як матеріальних, так і нематеріальних. Фінансові надходження завдяки кар’єрі, статусу, репутації. Надходження можуть бути не дуже великими, але постійними й надійними. Гармонійні стосунки з партнерами, фінансовий успіх. Вигідні придбання нерухомості, необхідних для досягнення високого становища та для просування в кар’єрі речей (16 грудня точний падаючий секстиль Венера/Сатурн). Приносять прибуток заняття в галузі літератури, поезії, живопису, музики, фото, кіно, міфології, метафізики. Прибутки завдяки вмінню розбиратися у тонкощах (21 грудня точний падаючий трин Венера/Нептун). Якщо ваші особисті прибутки пов’язані зі знаменитостями світового масштабу, можна отримати підтримку. Можуть бути прибутки завдяки вмінню «глибоко копати», вести глибокі дослідження та розслідувати приховані речі. Прибутки у тих, хто заробляє у галузі протезування, хірургії, науки, окультизму (28 грудня точний падаючий секстиль Венера/Плутон).

Із 31 жовтня 2018 до 5 січня 2019 Меркурій у знаку Стрільця. У цей час наш розум експансивний – хочеться знати все більше і більше. Інтереси багатобічні. Масштабність розуму. Інтерес до всього, що не вкладається в голові і вимагає поглибленого довгострокового вивчення. Філософський склад розуму, цікавий по відношенню до таких явищ як чужа культура, релігія, світогляд, юриспруденція, знаменитості місцевого масштабу. В процесі мислення відчувається брак обізнаності, брак конкретних знань у ставленні до деталей. Тому інтуїтивно прагнемо дізнатися якомога більше подробиць і намагаємося перевірити їхню правдивість. Здогадуємося про те, що в процесі мислення схильні захоплюватися ментальними конструкціями, обожнювати їх і не бачити недоліків. Тому підсвідомо прагнемо мислити критично. Для цього беремо участь у різноманітних масштабних заходах, де люди діляться своїми ментальними уявленнями, де ми можемо показати свою концепцію і обговорити її з іншими освіченими людьми. Найважче мислити тверезо, стежити за тим, щоб міркування базувалися на правдивих, а не на помилкових ідеях або уявленнях, а також щоб із правильних ідей не виходити хибні висновки.

18 грудня 2018 завершується фаза ретроградності Меркурія у 6 градусі Стрільця. Ідеї, що виникли наприкінці листопада 2018, впливатимуть на інтелектуальну зайнятість протягом року. Чим ближче до 21 грудня, тим голосніше заявляють про себе нові ідеї щодо навчання, подорожей, зв’язків із людьми з великими можливостями. 21 грудня 2018 розпочинається новий річний цикл, пов’язаний із розширенням власних можливостей через інтелектуальну активність: знання, навчання, зв’язки, знайомства. Цикл пов’язаний із такими речами як курси великих навчальних програм, видавнича справа, юристпуденція, подорожі з освітньою метою, стосунки з іноземцями, побудова світогляду, філософія, система вірувань, релігія (21 грудня 2018 точна кон’юнкція Меркурій/Юпітер). 22 – 26 грудня 2018 доводиться мати справу із наслідками хибних розрахунків та браку критичного мислення. В цей час ми прощаємося із хибними думками, викликаними бажанням вірити у щось фантастичне. В цей час важко зібратися з думками, не надто вдалий період для навчання, аналітики, обміну думками – доведеться докладати великих розумових зусиль, щоб розібратися в тонкощах. В цей час особливо небезпечні для інтелекту та здоров’я алкоголь, психотропні речовини, стани афекту (25 грудня 2018 точний падаючий квадрат Меркурій/Нептун). 26 грудня 2018 – 5 січня 2019 розум налаштований на сприйняття чогось оригінального, передового. Це час для спілкування із друзями, для читання наукової літератури, для винахідництва. Всі ці речі зараз даються легко й приносять вдоволення (4 січня 2019 точний падаючий трин Меркурій/Уран).

В цілому 7 – 31 грудня – це дуже сприятливий для особистої творчості період. Допомагають віддавати накази, керувати такі якості як винахідливість, оригінальність, дружелюбність, вміння працювати в команді. До 21 грудня 2018 імперативні обставини сприяють творчій активності: події, на які ми не маємо можливості впливати власною волею (природні катаклізми, революційні зміни, повстання, наукові відкриття та використання передових технологій, прогрес, модернізація) та стосунки з вченими-винахідниками, геніями, реформаторами сприяють проявам власної компетентності. Але ви можете не відчути на собі можливості цього періоду, якщо ваша особиста творчість не пов’язана з науковими розробками, інженерією, передовими технологіями (20 грудня 2018 точний падаючий трин Сонце/Уран).

Із 22 грудня 2018 до 20 січня 2019 Сонце у знаку Козеріг – перший місяць зими.

Наприкінці грудня 2018 – на початку січня 2019 у сфері кар’єри та репутації виникають нові ідеї щодо особистих творчих проектів. Ідеї, що виникли рік тому і реалізувалися протягом року, набувають нового творчого змісту, доповнюються надбаною протягом року компетентністю (2 січня 2019 точна кон’юнкція Сонце/Сатурн у 12 градусі Козерогу). В цей час у власних творчих проектах, під час прийняття самостійного рішення ми можемо отримати допомогу з боку тих, хто знається на тонкощах. Це час завершення особистих проектів, пов’язаних з мистецтвом, модою, культурологією, філософією, міфологією, і планування нових проектів у цих сферах (4 січня 2019 точний падаючий секстиль Сонце/Нептун).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Коментарів немає