Гороскоп на місяць 18 грудня 2017 – 17 січня 2018

Зимовий ганок Місячно-сонячний цикл у Стрільці. Головна тема місяця: ідеологія, система вірувань, філософія, розширення кордонів картини світу. У центрі уваги такі питання: міжнародні відносини і право, юриспруденція, вища та спеціальна освіта, стосунки з іноземцями, подорожі, туризм, формування світогляду, філософія, видавнича справа, реклама, пропаганда.

У державі у фокусі уваги опиняються іноземні відносини і всі далекі комунікації, зокрема морські. Релігія і всі системи світогляду. Філософія: який тип філософії або релігії суспільство обирає для себе. Система переконань, табу, загально визнані цінності і мораль, що гарантують порядок у суспільстві. Питання видавництв і освіти. Закон і система законодавства.

У 2009 році розпочався новий 13-річний цикл розвитку ідеалістичних та релігійний систем вірувань. У 2012 та у 2015 проявами напружених фаз цього циклу стали сектантські чвари, політичні розбіжності та «релігійні війни». 2012-2013 – роки гострої боротьби ідей в Україні. Економічно це був період буму та оптимізму, але через недостатній зв’язок із реальністю то були плани типу «журавля в небі», що призвели до скаженої інфляції. Фазу квіконсу у 2014 році в Україні супроводжувала глибока економічна криза і втеча Президента Януковича з країни. З опозицією у 2015 році відбувається загальне українсько-європейське зближення, Україна отримує фінансову допомогу. При квіконсі у 2016-2017 роках економіка починає йти вгору і міжнародні санкції стримують агресію РФ проти України. Фаза падаючого трину, активна з жовтня 2017 до листопада 2018, створює сприятливі умови для подальшого зближення України з цивілізованими країнами та для вирішення ідеологічних та релігійно-філософських питань. Пік аспекту 3 грудня 2017. Аспект активний до червня 2018 року.

У 2007 році розпочався новий 12-річний цикл, пов’язаний з розвитком міжнародного тероризму через плутократичну та політичну владу. У 2007 році виникли нові тенденції розвитку владних структур. Вони досягли піку свого розвитку у 2013 – 2014 роках. До вересня 2017 року йшлося про дипломатичне вирішення питань захисту законів міжнародного права від тероризму. Із другої декади жовтня 2017, коли Юпітер перемістився у знак Скорпіона, розпочалася фаза падаючого секстилю цього циклу. Пік аспекту 16 січня 2018. У межах орбісу аспект залишається до середини жовтня 2018. Це період співробітництва і систематичних зусиль заради остаточного втілення ідей 2007 року щодо трансформації владних структур. Захист законів міжнародного права від тероризму в цей час відбувається через використання союзниками спільних ресурсів, через фінансову, матеріальну і психологічну допомогу, через об’єднання навколо пошуків виходу із кризи.

Із 20 грудня 2017 до 17 грудня 2020 Сатурн у Козерогові. У цей період людям властиво дуже серйозно ставитися і концентрувати увагу на таких якостях людської натури: амбітність, почуття обов’язку, дисципліна та самодисципліна, любов до політики, любов до структур будь-якої влади, строгість. Люди бояться і уникають бути серйозними, дисциплінованими, стриманими, мудрими, діловими. На підсвідомому рівні забороняють собі бути зрілими, витривалими. Стидаюся економити сили на важкій довгій дистанції до мети. Забороняють собі правильно визначати для себе обов’язок. Людям страшно доводити розпочате до кінця. Страшно бути вірними, послідовними, поважати закон, дотримуватися норми і структури. Ми боїмося не витримати суворі випробування на шляху до мети. Боїмося зламатися у суворих умовах обмеження та утиску, де бракує комфорту та безпеки. Більшість людей не бачить себе в образі ділової людини. Забороняють собі навіть уявляти себе у ролі політика, відповідального працівника соціальної сфери, державного чиновника. Вважають непристойною стриману поведінку, прояви витримки, демонстрацію надійності, вірності. І підсвідомо пригнічують в собі ці якості. А якщо усвідомлюють, що проявили ці якості, почуваються винними, соромляться, картають себе, хочуть себе покарати. Востаннє Сатурн перебував з Козерогові між 14 лютого 1988 і 7 лютого 1991. Коли Сатурн у Козерогові, хибний шлях – поводитися надто вимогливо і строго по відношенню до себе та інших. Практикувати аскетизм, формально розуміти вірність обов’язку. Коли Сатурн у Козерогові, внутрішня робота полягає в тому, щоб здолати страх «не справитися». Під час перебування Сатурна в Козерогові звільнитися від страху і подолати внутрішні бар’єри можна таким шляхом: розвивати в собі самодисципліну у межах здорового глузду. Бути готовими  вести серйозні довгострокові ділові програми. Йти до мети не навпростець із безглуздою впертістю, а просуватися обережно і повільно, враховуючи всі можливі перешкоди на шляху. Пристосовуватися до обставин економічного та політичного життя, до особистих обмежень і особливостей. Усвідомлювати своє реальне становище в суспільстві.

У сфері кар’єри та репутації в період 18 грудня 2017 – 17 січня 2018 виникають нові ідеї щодо особистих творчих проектів, а також щодо особистих статків та прибутків. 21 грудня 2017 точна кон’юнкція Сонце/Сатурн і 25 грудня 2017 точна кон’юнкція Венера/Сатурн у Козерогові. В цей час відбуваються важливі зустрічі на міжнародному рівні.

Весь місяць у суспільстві велике напруження через необхідність приймати закони щодо глибоких трансформацій в державі, пов’язаних із подоланням кризи, подоланням наслідків війни, допомогою з боку інших держав, кредитами, боргами. Виникають нові ідеї у законодавчій сфері. Ці ідеї сильно дратують як прибічників консервативних традицій в суспільстві щодо питань парламентаризму і технічного прогресу, так і прихильників нових тенденцій щодо керування державою і творчого прояву особистості. Марс/Юпітер у квадратурі до Місячних Вузлів.

Весь місяць дуже сприятливий для розширення можливостей у сфері фінансів, партнерства, союзів, миротворства, особистої творчості, самостійності та компетентності, а також у сфері сфері професійної майстерності – 7 січня 2018 о 02:34 точною кон’юнкцією Марса із Юпітером у знаку Скорпіона, 8 січня секстиль Венери і Сонця з Юпітером. Розпочався новий дворічний цикл розширення можливостей у сфері конкретної практичної діяльності: професійна майстерність, спорт, боротьба за власні інтереси, захист цінностей. Зароджуються нові ідеї щодо розширення можливостей через професійну майстерність. Приблизно до квітня 2018 ідеї будуть на стадії зародження, коли ще не видно що саме конкретно робити і як саме чинити, щоб розширити можливості у діяльності. Ідеї вперше проявлять себе в світі у квітні 2018, коли будуть дуже сприятливі можливості для їх втілення. Торік нові можливості в професійній діяльності були пов’язані із вмінням свідомо створювати стосунки, знатися на мистецтві, бути гарним дипломатом, вміти вибудовувати тонкі стратегії. Новий цикл пов’язаний із вмінням “копати глибоко”, тобто, бачити суть речей, вести наукові дослідження та детективні розслідування, знатися на метафізиці, володіти психоаналізом, бути сексуально вдоволеним. Успіх у боротьбі та майстерності буде пов’язаний із сексуальним життям, із отриманням прибутків від партнерства. Розширення можливостей у боротьбі та роботі відбуватиметься через спільні із партнерами ресурси (гроші, майно, прибутки), через вирішення питань боргів, кредитів. Через вихід із кризи та подолання маргінальної ситуації. Ми можемо вийти на новий рівень боротьби та майстерності через допомогу з боку інших, через спадщину. Для когось із нас нові можливості та перемоги будуть пов’язані із хірургією, реабілітацією, реставрацією, відродженням до життя після важких випробувань на межі життя і смерті.

У тому, що стосується професійної майстерності, спорту, боротьби, конкретних практичних дій на власний розсуд, дуже сприятливий період. Якщо ваша конкретна практична діяльність пов’язана з мистецтвом, модою, філософією, міфологією, культурологією, політологією, історією, натхнення і дружні стосунки з видатними у цих галузях персонами принесуть вдоволення, винагороди, визнання – 28 грудня 2017 точний падаючий трин Марс/Нептун. Якщо ваша професійна діяльність пов’язана з глибокими дослідженнями, наукою, пошуками виходу із кризи, знаменитостями світового масштабу, у вас буде підтримка з боку видатних персон – 8 січня 2018 падаючий секстиль Марс/Плутон. Якщо у своїй професії ви майстер свого діла, ви відчуєте підтримку з боку діячів культури та мистецтва, дипломатів, миротворців, громадських діячів (9 січня 2018 зростаючий секстиль Венера/Марс), а також підтримку з боку творчих персон, керівників будь-якого рангу, компетентних фахівців, лідерів (10 січня 2018 зростаючий секстиль Сонце/Марс).

Із 25 грудня 2017 до 18 січня 2018 Венера у знаку Козеріг. В цей час у суспільстві високо цінують все, що сприяє соціальному підйому та досягненню амбітних цілей. Привабливими і симпатичними в цей час виглядатимуть люди, що справляють враження серйозних, зрілих, ділових, зосереджених на важливих справах. Якості, що видаються дуже привабливими: цілеспрямованість, дисциплінованість, організованість, суворість, надійність, стабільність. Нам подобаються ті, на кого завжди можна покластися. Ті, хто завжди зберігає тверезу голову, в якій тримає стратегічний план, і контролює ситуацію. В еротиці в цей час проявляється сильна сексуальність, що виявляється навіть на тлі довгої аскези в вигляді суворо контрольованих інстинктивних імпульсів. Імідж і стиль в цей час має служити досягненню мети. Стиль може бути кардинально змінений в будь-який момент, якщо того вимагають ділові проекти. В цілому для успіху в суспільстві стиль має бути стриманий, строгий, сприймається як консервативний. В іміджі має бути акцент, який чітко вказує на соціальну роль власника. Тобто, якщо я виглядаю, як особа, що займає керівну посаду, то до мене ставитимуться з симпатією та довірою. Можна не боятися виглядати консервативно і нудно: класичний вовняний жакет, строга блузка, традиційні золоті та срібні прикраси з дорогоцінним камінням, годинник на руці, у бездоганному стані пасок на новеньких джинсах вищої якості, шовкова хустка на шиї, шкіряна сумка, що жорстко тримає форму, мокасини з китицями. Дуже важливо, щоб одяг не справляв враження старого. Не важливо, скільки насправді років моїм речам. Важливо, щоб вони виглядали так, наче щойно з бутику. У неформальній ситуації виглядатимемо привабливо у розкішному светрі із чистої вовни або мохеру. Це може бути светр як ручної роботи, так і машинної в’язки. Важливо, щоб він не справляв враження утилітарної речі, а виглядав як щось особливе. Наприклад, це може бути традиційний арановий светр ручної роботи. Такі речі створюють дуже надійний привабливий образ на відпочинку у заміській оселі. Щодо кольорів, то варто надати перевагу спокійним кольорам та поміркованим сполученням: темно-синій + сірувато-рожевий, шоколадний + антрацит, чорно-коричневий + болотяний, чорного шоколаду + екрю, бурштиновий + темний бронзовий, глибокий синій + небесний блакитний, чорний + яскравий блакитний, антрацитовий + ню.
Соціальний образ, що користується попитом, – Ділок, Консерватор, Аскет. Стиль в мистецтві – романтизм, мистецтво дзен.

У стосунках і заробітках до 12 січня 2018 період дуже сприятливий і творчий: дружба з оригінальними людьми, нові симпатії у сфері бізнесу й політики, підтримка з боку витончених натур і людей із великими можливостями, нові імперативи і драматичні події створюють несподівані умови для стосунків та заробітків. Період 12 – 18 січня 2018 критичний для стосунків і фінансів через конфлікти із друзями та однодумцями, через надмірне прагнення свободи та незалежності у стосунках та фінансах. Це період гострої кризи системи цінностей. Важливо усвідомлювати це: варто під незвичним кутом подивитися на власну життєву позицію, зробити переоцінку власних пріоритетів. Якщо дуже хочеться щось кардинально змінити у стосунках та фінансах, але незрозуміло, що і як саме, не слід нічого робити, доки не буде чіткого бачення. Інакше будуть “спалені мости” – втрачені гроші, майно, стосунки, що неможливо буде повернути.

Із 22 листопада 2017 до 4 січня 2018 Меркурій у фазі ретроградності. 23 грудня 2017 Меркурій змінює ретроградний рух на директний – всі справи, що стосуються розумової роботи та спілкування, активізуються. Нові проекти, пов’язані із інтелектуальними розробками, стрімко розвиваються. 28 листопада, 6 грудня 2017 та 13 січня 2018 точна кон’юнкцію Меркурій/Сатурн – починається новий річний цикл просування до мети завдяки розуму і знанням. Народжуються нові ідеї щодо навчання, спрямованого на зміцнення статусу, репутації, бізнесу. Нижня кон’юнкція з Меркурія з Сонцем 13 грудня, 15 грудня точна кон’юнкція Венери з Меркурієм – до 14 березня 2018 успіх інтелектуальної діяльності, партнерства і прибутків тим чи іншим чином буде визначатися якістю вищої та спеціальної освіти, широтою свідомості, вмінням опановувати великі навчальні курси, знаннями у галузі філософії та юриспруденції, якістю світоглядних позиції, стосунками з іноземцями та подорожами з освітньою метою.

Із 21 грудня 2017 до 20 січня 2018 Сонце у знаку Козерога – перший місяць зими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

1 коментар

Віктор Третьяков

28.12.2017 14:59

Дуже дякую за корисну інормацію! Початок нового року завжди насичений подіями 🙂

Відповіcти