4 листопада – 8 листопада 2019

Із  12:22 4 листопада до 15:29 8 листопада 2019 фаза зростаючого квадрату в Водолієві місячно-сонячного циклу в Скорпіоні. Доводиться напружуватися, долати перешкоди, боротися, щоб втілити в життя нові ідеї щодо таких тем: сексуальне життя та спільні з партнерами ресурси; пошуки виходу із кризи; вирішення питань накопичень, боргів, податків; питання хірургії, реанімації, протезування, реабілітації; питання реставрації, трансформації, переробки та утилізації відходів; окультизм, метафізика, наукові дослідження, детективні розслідування, криміналістика, корупція, тероризм. Втілення ідей відбувається через самореалізацію у сфері дружби, клубного життя, колективної роботи, наукових розробок, передових технологій, парламентаризму. Нам кидають виклик, дратують, заважають інженери, винахідники, експериментатори, реформатори, науковці, оригінальні персони. Щоб ефективно справлятися з ситуаціями, пов’язаними з питаннями подолання кризи, слід попрацювати над уточненням своїх планів на майбутнє, приділити увагу друзям, однодумцям, потурбуватися про свої колективні заняття. Слід бути дружніми, свобідними, оригінальними, сучасними. Небезпечними можуть бути імперативні ситуації в колективі, в клубі, серед друзів.

В першій половині листопада на міжнародній арені відбуваються важливі зустрічі у сприятливих умовах. Це період, коли після гострих конфліктів керівники дещо втомлені і шукають способів примиритися із високопосадовцями, мудрецями, зрілими досвідченими політиками, аристократами, а також із знаменитостями світового масштабу та персонами, відомими у вузьких колах посвячених. Сильно пом’якшує ситуацію ірраціональна віра у милість богів і сліпі надії на чудове майбутнє. Це час, коли впливові персони підбивають підсумки, завершують деякі довгострокові проекти, розробляють плани і готуються до нових амбітних цілей.

Ситуація в бізнесі, в кар’єрі, в політиці сприятлива: імперативні обставини складаються таким чином, що маємо достатньо життєвих сил, щоб зберегти свої кордони і не втратити досягнутого. У будь-якому випадку ми отримуємо те, на що заслуговуємо завдяки власним рішенням і виборам, які зробили в період із січня 2019. Це час платити за високе становище, якого ми досягли: нас очікує або зміцнення позиції на верхівці – або залежність від того, кого ми боїмося, якщо на попередньому етапі розвитку подій ми прийняли немудрі рішення через власну незрілість, недорослість. Це може бути період, що дає можливість гідно завершити справи, що пов’язані зі знаменитостями світового масштабу, великими фінансовими операціями, боргами, кредитами, податками. У будь-якому разі ми отримуємо лише те, на що заслуговуємо.

Ситуація хоча і сприятлива для завершення важливих ділових проектів, але складна для прийняття правильних самостійних рішень та відповідального вибору «або – або». «Спалений» Меркурій вказує на те, що інтелект в ці дні повністю позбавлений ініціативи і є вірним слугою егоїчних намірів, він займається лише тим, що знаходить слова для виправдування власного рішення, ініціативи і реакції. Йдеться про брак об’єктивності мислення, бо розум, пригнічений особистою волею або волею іншої надважливої персони, не може поглянути на речі з боку, з іншої точки зору. Що тут можна порадити? Чиніть суто у межах власної компетентності. Ви не можете знати всього на світі, тому знаходьте людей, рівень компетентності вищий за ваш, і радьтеся з ними, намагайтеся аналізувати відсторонено, об’єктивно. Або, якщо є можливість, подумайте над важливим рішенням пізніше – після 16 листопада.

Перший тиждень листопада дуже драматичний період для тих, чия професійна майстерність пов’язана з такими речами: силові структури, розвідка, наукові дослідження, реанімація, хірургія, протезування, реставрація, переробка сміття, смерть та пов’язані з нею справи.  Діяти у власних інтересах, захищати свої інтереси, боротися за свої інтереси нам заважають події світового рівня, на які ніхто не має впливу. Серед персон, котрі заважають, –  знаменитості світового масштабу та персони, відомими у вузьких колах посвячених (5 листопада 2019 точний падаючий квадрат Марс/Плутон). У квітні 2018 року розпочався новий дворічний цикл Марс/Плутон. Цикл пов’язаний із захистом інтересів країн, держав, громадян на рівні подій світового масштабу. Критичні аспекти циклу (кон’юнкція, квадратури, опозиція) символізують періоди гострих криз в суспільстві, обумовлених необхідністю боротися за життя в умовах смертельної небезпеки. У нинішньому циклі перша криза сталася наприкінці січня 2019 – на початку лютого 2019: конфлікт в суспільстві на ґрунті того, що гостро постало питання відмови від подальшої боротьби проти агресора. Тоді йшлося лише про припущення щодо можливостей відступу у боротьбі.  Друга криза цього циклу сталася в червні 2019, коли у питанні боротьби треба було визначитися, продовжуємо ми оборонятися чи здаємося на умовах агресора. Зараз, на початку листопада 2019, ми перебуваємо у третій кризі циклу, яка символізує найгострішу фазу боротьби захисників з агресором, що атакує. Марс в Терезах, тому захисники діють в боротьбі дипломатичними засобами. Марс покидає знак Терезів вже 18 листопада 2019, він рухається в цей час із високою швидкістю, тож вже у другій декаді листопада ми матимемо справу із наслідками наших конкретних цілеспрямованих дій, що відбулися на початку листопада. У третій декаді грудня 2019 ми зможемо підбити підсумки дій, які були зроблені в період із квітня 2018. Побачити, до чого вони призвели на рівні подій світового масштабу. Це буде час планування щодо військових дій, захисту інтересів держави та громадян на світовому рівні. Новий дворічний цикл Марс/Плутон розпочнеться на початку березня 2020. Як і попередні цикли Марс/Плутон, починаючи з 2008 року, він буде пов’язаний із захистом інтересів націй в умовах глибокої трансформації всіх структур влади, в тому числі і державних.

15 листопада 1988 розпочався новий 36-річний цикл Сатурн/Нептун. Цей цикл пов’язаний із посиленням демократії, політичними змінами та реформами. Також цей цикл керує розвитком соціалізму та комунізму. Із осені 2005 до осені 2007 на фазі опозиції циклу стали видимі результати праці заради втілення ідеї демократизації суспільства. То був період гострого протистояння політичних сил, час великих змін і сподівань. Період жовтня 2011 — грудня 2014 – фаза «врожаю» циклу Сатурн/Нептун (падаючий трин), коли відновилася гармонія між мріями суспільства і структурами державної влади. Суспільство мало змогу насолодитися втіленням у державних структурах своїх соціалістичних та комуністичних ідеалів, а також змінами у державних структурах, що відбулися під впливом ідеї посилення демократії. Період об’єднання демократичних сил. Це був період можливостей для позитивного творчого співробітництва на ґрунті політичних змін в бік демократизації. У період із грудня 2014 до грудня 2017 – фаза падаючої квадратури циклу Сатурн/Нептун: криза ідей соціалізму та комунізму досягла максимального драматизму. Ми спостерігали, як ідеали «соціалізму з людським обличчям», які виникли у Радянському Союзі у другій половині 1980-тих, остаточно руйнуються, не витримавши випробування реальним життям. Люди, що вірять у ці ідеали, намагалися захищати їх. Але то був захист на залишках останніх сил. Політичні зміни та реформи в цей час остаточно витісняють залишки радянщини на периферію життя. Ідеали патерналістського матеріалізму руйнуються, не зважаючи на вірність та стійкість адептів. Із грудня 2017 до травня 2024 – фаза падаючого секстилю циклу: в цей час завершується боротьба за ствердження демократії, а прихильники ідеї соціалізму та комунізму, вичерпавши сили у боротьбі за своє домінування в соціумі, шукають шляхів примирення зі своїми супротивниками. Важливі події на міжнародному рівні, пов’язані з цим процесом, відбуваються в період 30 листопада 2018 – 8 січня 2020. Піки аспекту: 31 січня 2019, 18 червня 2019, 9 листопада 2019. Зазначу, що точний аспект фазі падаючого секстилю Сатурн/Нептун був 14 жовтня 1982, аспект належить до складу патерну факторів, кпов’1язаних зі смертю генсека Брежнєва. Аспект 45 градусів між Сатурном і Нептуном, що був точним 10 січня 1984, і невдовзі за ним кон’юнкція Юпітера з Нептуном (інший «соціалістичний цикл) 19 січня активізували наступний висококритичний для Радянського Союзу період у кілька місяців. Після того три кон’юнкції 1989 року в Козерогові, визначили нову важливу та серйозну стадію у суспільному розвитку людства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Коментарів немає