4 грудня – 8 грудня 2022

4 грудня 2022 08:07 – 8 грудня 2022 06:07 фаза 4 Висхідного Трина в Овні місячно-сонячного циклу в Стрільці. Імперативні обставини в галузях, що пов’язані з головною темою циклу, дають можливість безперешкодно розв’язувати питання, що стосуються боротьби з нападником, відсічі кривдникові, постачання зброї, військової та іншої професійної майстерності, ризикованих починань. Події розвиваються стрімко.

8 грудня 2022 точна опозиція Сонця в Стрільці з Марсом ретроградним в Близнятах. Максимально кризова ситуація, що потребує рішень в галузі законів міжнародного права, міжнародних відносин, релігії, ідеології, вищої та спеціальної освіти. Щоб перемагати, майстрам потрібен високий рівень інтелекту, критичне мислення, обізнаність, здатність здобувати та обробляти інформацію, захисту потребує свобода слова, ЗМІ, інтелектуальна власність. Це період, коли рівень компетентності керівників різного рангу неможливо приховати: все стає видимим в суспільстві; очевидними стають причини травм, аварій, поразок; очевидними стають ролі конкретних персон на керівних посадах в боротьбі – видно, хто є хто, хто конкретно і за що саме несе відповідальність.

5 грудня 2022 фаза точного спадного квадрата Меркурія в Стрільці з Юпітером в Рибах: напруження всіх розумових сил заради того, щоб синтезувати здобуті за кілька місяців знання в єдине ціле. Період гострої кризи в навчанні, подібний до періоду 8 липня 2022. Відмінність лише в тому, що це завершальний етап опанування великого навчального курсу і відчувається інтелектуальна втома. 

З 6 грудня 2022 до 11 лютого 2023 Меркурій в Козерогові. В цей час варто скерувати свою інтелектуальну активність на серйозні довгострокові проєкти. Міркувати слід ґрунтовно, надійно, дисципліновано, тверезо, строго.  Судження мають бути реалістичні, серйозні. Не варто фантазувати й робити припущення. Слід довго досліджувати якесь явище, не поспішаємо з висновками, послідовні й наполегливі у розвідках. Йдемо в ментальному аналізі до кінця. Щоб дістатися суті, організовуємо потік подій у потрібному напрямку. Нехай нас важко буде збити з пантелику і вплинути на хід наших думок. Слід враховувати, що в цей час важко тримати в голові більше однієї справи одночасно. Тож повністю концентруємося на одній темі. В цей час природно говорити й писати сухо, строго по пунктах, стисло. Слід ретельно підбирати слова. Варто будувати свої усні та письмові тексти або тезисно, або за строгими правилами риторики. Стилістика мови нехай буде ділова. Структуру діалогу вибудовуємо свідомо, орієнтуємося на досягнення своєї мети в розмові. У спілкуванні слід тримати в голові стратегію й дотримуватися її, не варто цікавитися пустими розмовами. Навіть у жартах та поверхневих зауваженнях має бути далекоглядна ціль. Обмірковуємо рішення жорстко, керуймося критерієм «правильно – неправильно».

8 грудня 2022 фаза точного спадного квадрата Венери в Стрільці з Юпітером в Рибах: напруження всіх сил цивілізованого суспільства заради того, щоб знайти шляхи рятування та утвердити закони міжнародного права. Період гострої кризи в процесі встановлення миру, подібний до періоду 24 липня 2022. Відмінність лише в тому, що це завершальний етап процесу відновлення миру в цьому циклі й відчувається втома суспільства і нестача ресурсу. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Коментарів немає