8 травня – 12 травня 2019

Із 16:49 8 травня до 04:11 12 травня 2019 фаза зростаючого секстилю в Ракові місячно сонячного циклу в Тельці. Відверто заявляють про себе на рівні конкретних подій реального життя нові ідеї щодо таких тем: заробітки і статки, джерело особистого прибутку, особисте майно, покупки, створення матеріальних форм, особисті таланти і здібності, самооцінка, особиста система цінностей, особиста життєва позиція. Сприятливі умови для втілення в матеріальні форми фантазій, для створення комфорту в домівці та в приміщенні для роботи, для матеріальної допомоги батькам і близьким, для операцій з нерухомістю. У фокусі уваги опиняються родинні справи, батьки і близькі люди, національна культура і традиції, історія рідного краю, могили, земля, нерухомість.

У сфері особистої творчості сприятливі умови для того, щоб зміцнити свої становище в суспільстві, просунутися до мети, покращити репутацію. В цей час варто заявити про свої творчі досягнення, щоб збільшити особисті прибутки і статки. Дружні стосунки з високопосадовцями, високим начальством, знаменитостями світового масштабу та відомими у вузьких колах посвячених персонами сприяють просуванню в кар’єрі та зміцненню матеріального становища (11 травня точний зростаючий трин Сонце — Сатурн/Плутон).

8 травня розпочинається новий річний цикл Меркурій/Уран. Виникають нові ідеї щодо навчання та спілкування за допомогою новітніх технологій, щодо застосування своїх знань у наступних галузях: символьні системи, програмування, інженерія, прогресивні реформи, колективна робота, наукові розробки.

До 9 травня 2019 у сфері стосунків і у сфері самостійних заробітків ми переживаємо гостру кризу. Наприклад, ви більше не можете робити щось для високого начальства або для людини, від якої ви залежите, на тих умовах, які вас раніше влаштовували: ви хочете отримувати більше прибутку за той обов1язок, який виконуєте. Доводиться докладати зусиль до того, щоб заробляти більше. Ця криза показує, що треба шукати нове джерело прибутку, вносити щось нове у звичний спосіб заробітку (6 травня точна зростаюча квадратура Венера/Сатурн, 9 травня точна зростаюча квадратура Венера/Плутон). В цей час щасливий збіг обставин дає можливість знайти новий перспективний спосіб заробляти більше і примножувати статки (9 травня точний зростаючий трин Венера/Юпітер). В цей час вірогідні великі витрати на щось, що має зміцнити соціальне становище, репутацію, кар’єру. Але ці витрати будуть якимось чином компенсовані, щось ми отримаємо в якості подарунків і щедрих авансів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Коментарів немає