5 січня – 9 січня 2018

Із 10:04 5 січня до 00:25 9 січня 2018 те, що було зроблене за останні два тижні заради вирішення питань формування світогляду та розширення меж власних можливостей, починає приносити прибуток. Якщо ви досі намагалися з усіх сил стримувати зміни у вашій світоглядній позиції, то зараз все, що утримувало світогляд від змін, по незалежним від вас причинам зламалося – всі підпірки повалилися. Події, пов’язані із вищою та спеціальною освітою, особистою філософією, юриспруденцією, законотворчістю, стосунками з іноземцями, стрімко розвиваються і несуть вас у бік перемоги або краху. Ви отримуєте те, на що заслужили, коли втілювали в життя власні ідеали. У центрі уваги такі речі: особиста творчість, діти, любовні пригоди, розваги, хобі, ігри, флірт, театр, шоу, фінансові авантюри та ризиковані підприємства.

У 2007 році розпочався новий 12-річний цикл, пов’язаний з розвитком міжнародного тероризму через плутократичну та політичну владу. У 2007 році виникли нові тенденції розвитку владних структур. Вони досягли піку свого розвитку у 2013 – 2014 роках. До вересня 2017 року йшлося про дипломатичне вирішення питань захисту законів міжнародного права від тероризму. Із другої декади жовтня 2017, коли Юпітер перемістився у знак Скорпіона, розпочалася фаза падаючого секстилю цього циклу. Пік аспекту 16 січня 2018. У межах орбісу аспект залишається до середини жовтня 2018. Це період співробітництва і систематичних зусиль заради остаточного втілення ідей 2007 року щодо трансформації владних структур. Захист законів міжнародного права від тероризму в цей час відбувається через використання союзниками спільних ресурсів, через фінансову, матеріальну і психологічну допомогу, через об’єднання навколо пошуків виходу із кризи. У цьому сенсі дуже напружений період між 5 і 12 січня 2018.

Дуже сприятливий для розширення можливостей у сфері фінансів, партнерства, союзів, миротворства, особистої творчості, самостійності та компетентності, а також у сфері сфері професійної майстерності – 7 січня 2018 о 02:34 точною кон’юнкцією Марса із Юпітером у знаку Скорпіона, 8 січня секстиль Венери і Сонця з Юпітером. Розпочався новий дворічний цикл розширення можливостей у сфері конкретної практичної діяльності: професійна майстерність, спорт, боротьба за власні інтереси, захист цінностей. Зароджуються нові ідеї щодо розширення можливостей через професійну майстерність. Приблизно до квітня 2018 ідеї будуть на стадії зародження, коли ще не видно що саме конкретно робити і як саме чинити, щоб розширити можливості у діяльності. Ідеї вперше проявлять себе в світі у квітні 2018, коли будуть дуже сприятливі можливості для їх втілення. Торік нові можливості в професійній діяльності були пов’язані із вмінням свідомо створювати стосунки, знатися на мистецтві, бути гарним дипломатом, вміти вибудовувати тонкі стратегії. Новий цикл пов’язаний із вмінням “копати глибоко”, тобто, бачити суть речей, вести наукові дослідження та детективні розслідування, знатися на метафізиці, володіти психоаналізом, бути сексуально вдоволеним. Успіх у боротьбі та майстерності буде пов’язаний із сексуальним життям, із отриманням прибутків від партнерства. Розширення можливостей у боротьбі та роботі відбуватиметься через спільні із партнерами ресурси (гроші, майно, прибутки), через вирішення питань боргів, кредитів. Через вихід із кризи та подолання маргінальної ситуації. Ми можемо вийти на новий рівень боротьби та майстерності через допомогу з боку інших, через спадщину. Для когось із нас нові можливості та перемоги будуть пов’язані із хірургією, реабілітацією, реставрацією, відродженням до життя після важких випробувань на межі життя і смерті.

У тому, що стосується професійної майстерності, спорту, боротьби, конкретних практичних дій на власний розсуд, дуже сприятливий період. Якщо ваша професійна діяльність пов’язана з глибокими дослідженнями, наукою, пошуками виходу із кризи, знаменитостями світового масштабу, у вас буде підтримка з боку видатних персон – 8 січня 2018 падаючий секстиль Марс/Плутон. Якщо у своїй професії ви майстер свого діла, ви відчуєте підтримку з боку діячів культури та мистецтва, дипломатів, миротворців, громадських діячів (9 січня 2018 зростаючий секстиль Венера/Марс), а також підтримку з боку творчих персон, керівників будь-якого рангу, компетентних фахівців, лідерів (10 січня 2018 зростаючий секстиль Сонце/Марс).

У суспільстві велике напруження через необхідність приймати закони щодо глибоких трансформацій в державі, пов’язаних із подоланням кризи, подоланням наслідків війни, допомогою з боку інших держав, кредитами, боргами. Виникають нові ідеї у законодавчій сфері. Ці ідеї сильно дратують як прибічників консервативних традицій в суспільстві щодо питань парламентаризму і технічного прогресу, так і прихильників нових тенденцій щодо керування державою і творчого прояву особистості. Марс/Юпітер у квадратурі до Місячних Вузлів: піки аспектів 2 і 7 січня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Коментарів немає