27 квітня – 1 травня 2019

Із 01:18 27 квітня до 04:17 1 травня 2019 фаза падаючого квадрату в Водолієві місячно-сонячного циклу в Овні. В цей час доводиться напружуватися, багато працювати, докладати зусилля, щоб довести до кінця втілення нових ідей щодо самоідентифікації, самопрезентації, особистих інтересів і власних поглядів на життя, власного тіла і зовнішності, власних манер поведінки, особистого іміджу і стилю, здатності діяти на власний розсуд, здатності відстоювати власні інтереси, принципово нових ризикованих проектів. Доводиться зосередитися на наукових розробках, на колективній роботі, на дружбі і клубному житті, на прогресивних реформах, щоб не здати позицій тим, хто чинить спротив і заважає відстоювати власні інтереси, діяти на власний розсуд. Гостро постають питання парламентаризму, свободи, незалежності. Напруження у колективному житті. У будь-якому разі ми в цей час отримуємо те, на що заслуговуємо через наші дії на власний розсуд.

На міжнародному рівні важливі новини. Гостра криза розвитку структур державної влади та будь-яких структур вимагає напруженого осмислення та обговорення (1 травня точний зростаючий квадрат Меркурій/Сатурн).

У сфері спортивних занять, боротьби, спорту та професійної майстерності період напруження та конфліктів, що пов’язані з необхідністю долати хаос, оману. Щоб бути ефективним в роботі та перемагати в боротьбі доводиться докладати зусиль до розуміння тонкощів: розгадувати загадки, прозрівати тонкі сенси видимих речей, викривати брехню та розвінчувати містифікації (27 квітня точний зростаючий квадрат Марс/Нептун). Наприкінці квітня – на початку травня допомагатиме в роботі та боротьбі дотепність, почуття гумору, нові знання і знайомства, нові зв’язки: буде легко всюди встигати, зробити швидко, перемогти у дебатах, переконати у дискусії. Вдалий період у викладачів, консультантів, аналітиків і у всіх, чия професійна майстерність пов’язана з інтелектуальними заняттями (1 травня 2019 точний зростаючий секстиль Меркурій/Марс).

Кінець квітня – початок травня насичені подіями, що вимагають осмислення та обговорення. В професійній майстерності, в спорті, в боротьбі – підтримка у навчання і знайомствах з боку сміливих, сильних, активних людей (1 травня точний падаючий секстиль Меркурій/Марс). В кар’єрі криза, пов’язана з браком знань та зв’язків, велике інтелектуальне напруження (1 травня точний зростаючий квадрат Меркурій/Сатурн).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Коментарів немає