15 травня – 19 травня 2019

Із 13:29 15 травня до 00:11 19 травня 2019 фаза зростаючого трину в Терезах місячно-сонячного циклу в Тельці. Легко втілювати нові ідеї щодо таких тем: заробітки і статки, джерело особистого прибутку, особисте майно, покупки, створення матеріальних форм, особисті таланти і здібності, самооцінка, особиста система цінностей, особиста життєва позиція. Дуже сприятливі умови для втілення в матеріальних формах символічного уявлення про красу і гармонію, для вкладання коштів в мистецтво, для реалізації власних талантів і здібностей в партнерстві – особистому і діловому, для покращення свого матеріального становища через створення союзів. Події тут розгортаються стрімко і без перешкод. Нам допомагають дружні стосунки з діячами культури і мистецтва, зі стратегами, дипломатами. В цей час варто рекламувати свою систему цінностей, свої таланти та здібності. Сприятливі умови для роботи з тілом: гімнастика, танці. А також для придбання красивих речей.

В середині травня сприятливі умови для знайомств та дружнього спілкування з високопосадовцями, із високим начальством, з представниками панівного класу, зі знаменитостями світового масштабу та з видатними персонами з вузького кола посвячених (17-18 травня точний зростаючий трин Меркурій — Сатурн/Плутон).

З 15 травня 2019 Венера в Тельці: у цей час людям притаманний артистизм, експресивність. Легко проявляється вроджене відчуття форми, художні здібності, здібності до рукоділля, здібності створювати мистецтво. Особливо добре вдається втілювати відчуття краси та гармонії у матеріальні форми. У тому числі у форми людського тіла: фітнес, бодібілдинг, танці, гімнастика, масаж. Легко даються гроші та матеріальні прибутки. Ми потужно фінансово вмотивовані. Висуваємо високі вимоги до шлюбу. Вірність в любовних стосунках безпосередньо залежить від сексуального та матеріального вдоволення. Любов реалістична, матеріалістична і шукає собі опору в загальноприйнятих інститутах (шлюб). Появляється природна, вроджена чуттєвість, природне прагнення довіряти партнеру і співпрацювати з ним. У цей час ми дуже любимо близькість і ласку, комфорт, затишок, достаток, красиві матеріальні форми. Найбільш привабливі молоді жінки, що подібні до ідилічні пастушок на полотнах старих живописців: природні, еротичні, великі любительки природи і свого власного тіла, любительки красивих добротних речей, смачної їжі, комфортної обстанови. Тінь: Ледарка. В еротиці чуттєва, м’яка, неагресивна, традиційна, бракує пристрасності, сміливості, винахідливості. В цей час варто вбиратися у речі високої якості та кожного дня міняти вбрання. Варто вбиратися в те, що вважає красивим і респектабельним. перевагу слід віддавати натуральним матеріалам, приємним на дотик. Привабливими будуть чисті природні кольори, комфортні гармонійні форми. Аксесуари мають бути вагомі у всіх сенсах: якісні і коштовні. Взуття має бути добротним і виглядати так, ніби щойно з крамниці. Варто потурбуватися про те, щоб у цілому справляти враження дуже гарної людини, з хорошим смаком і манерами. В одязі має бути акцент, але він не має впадати в очі. Орієнтуйтеся на тренди і виглядайте актуально. Сприяє прибуткам і партнерству імідж багатого селянина або заможного аристократа, капіталіста, банкіра. Соціальний образ – Селянин, Банкір, Епікуреєць. 18 травня 2019 розпочинається новий річний цикл Венера/Уран: виникають нові ідеї щодо заробітків за допомогою новітніх технологій, наукових розробок, винахідництва, оригінальності, інженерії.

Із 16 травня до 2 липня 2019 Марс в Ракові. Ми діємо під впливом емоцій, настрою. Діємо з фантазією, часто істерично, перебільшуємо як власну майстерність, силу і сміливість, так і всі ці якості у супротивника. Активність в цей час стримується чутливістю, емпатією, потребою у комфорті та захищеності.Як боротися? за допомогою обхідних маневрів. Інтуїція підказує, як слід діяти. Слід адаптуватися до умов, лавірувати, подібно до води, яка знаходить найкомфортніший прохід.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Коментарів немає