11 листопада – 14 листопада 2017

Із 22:36 10 листопада до 15:11 14 листопада 2017 досить напружений період розвитку нових ідей щодо партнерства і співробітництва – ідеї остаточно стверджуються в світі, долають останні перешкоди. В цей час варто напружитися і продемонструвати все, на що ми здатні в особистій творчості.

У фокусі уваги стосунки з дітьми, хобі, розваги, флірт, любовні пригоди, шоу, театралізовані дійства, фінансові авантюри і ризиковані проекти. Варто зробити ревізію у цих сферах і позбутися тих речей, що не відповідають вимогам часу: застаріле, тьмяне, нетворче, безрадісне. Варто звільнити місце для нових ідей та можливостей.

У 1988 році розпочався новий 45-річний цикл розвитку політичних сил правого крила, з імперіалістичними тенденціями та використанням наукових розробок із метою законсервувати авторитарні порядки. У 2010-2012 році була спроба кристалізувати бачення майбутнього, що виникло у результаті світової економічної кризи 2008-2010 років. Але в період жовтня 2012 – серпня 2014 сталася криза, коли елементи, що входили до парадигми імперської ідеології та ідеалів консервативного жорсткого управління державою, почали руйнуватися. В період приблизно з грудня 2016 до січня 2018 всі підпори, що тримають авторитарні порядки в державах, руйнуються, і події стрімко розвиваються у бік гострої кризи авторитаризму, коли підтримка порядку методами жорстокого утиску призводить до руйнації системи. Пік аспекту 11 листопада 2017.

13 листопада 2017 о 10:09 точна кон’юнкція Венери із Юпітером у знаку Скорпіона – починається новий річний цикл розширення можливостей у сфері партнерства, суспільного життя, особистих прибутків, мистецтва. Торік нові можливості у цих сферах були пов’язані із вмінням свідомо створювати стосунки, знатися на мистецтві, бути гарним дипломатом, вміти вибудовувати тонкі стратегії. Новий цикл пов’язаний із вмінням “копати глибоко”, тобто, бачити суть речей, вести наукові дослідження та детективні розслідування, знатися на метафізиці, володіти психоаналізом, бути сексуально вдоволеним. Успіх і багатство будуть пов’язані із сексуальним життям, із отриманням прибутків від партнерства. Розширення можливостей у партнерстві та особистих прибутках відбуватиметься через спільні із партнерами ресурси (гроші, майно, прибутки), через вирішення питань боргів, кредитів. Через вихід із кризи та подолання маргінальної ситуації. Ми можемо вийти на новий рівень прибутків та соціального життя через допомогу з боку інших, через спадщину. Для когось із нас нові можливості та добробут будуть пов’язані із хірургією, реабілітацією, реставрацією, відродженням до життя після важких випробувань на межі життя і смерті.

Напруження в інтелектуальній сфері: доводиться докласти зусиль, щоб відокремити правду від містифікацій. У спілкуванні не нехтуйте уточнювальними запитаннями, прояснюйте для себе все до кінця, щоб не помилитися у міркуваннях. Ретельно перевіряйте документи, пер ніж підписати. Перевіряйте фактами те, що вам говорять. Пік аспекту 14 листопада 2017.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Коментарів немає