10 березня – 13 березня 2019

Із 18:23 10 березня до 12:26 14 березня 2019 фаза зростаючого секстилю в Тельці місячно сонячного циклу в Рибах. Відверто заявляють про себе на рівні конкретних подій реального життя нові ідеї щодо позбавлення саморуйнування, самотності, залежностей, ірраціональних фобій, щодо полегшення стану при хронічному захворюванні. Починають втілюватися у матеріальному світі наші ідеальні мрії і фантастичні сподівання, сліпі надії. Якщо ми уважні до нюансів і тонкощів і провіщені люди (освічені), то легко впізнаємо у тому, що з нами відбувається, архетипові сюжети, що описані в міфах, казках, легендах. Особиста філософія філософія, любов до мистецтва мистецтва, музики, поезії, художньої літератури, живопису, фото і кіно в цей час проявляється в тому, що ми починаємо створювати якісь конкретні матеріальні форми, що відображують наші ідеальні мрії. У різноманітних ситуаціях, де є страждання, заплутані проблеми, загадки історії, спотворення та замовчення фактів на користь якоїсь фальшивої доктрини нам на допомогу приходять ті, хто добре знається на матеріальних речах: фінансисти, банкіри, розробники економічних теорій, працівники сільського господарства, ріелтори, архітектори, працівники харчової промисловості і готельного бізнесу, митці в галузі моди, виробники косметики і дорогоцінностей, скульптори, антиквари, музиканти, живописці.

На міжнародному рівні дуже сприятливі умови для зміцнення кордонів, армії (14 березня точний зростаючий трин Марс/Сатурн). Легко захищати державу і боротися за перемогу. Напружена ситуація у сфері питань міжнародної економіки і права: важливі рішення, гострі обговорення. Будуть важливі зустрічі, перемовини, рішення (14 березня точна квадратура Сонце/Юпітер).

У сфері спортивних занять, боротьби, спорту та професійної майстерності період приємного натхнення. В цей час ситуація сприяє тому, щоб розпочати робити щось конкретне практичне заради переживання єдності світу. Наприклад, варто розпочати новий курс спортивних занять, спрямований на полегшення стану хронічного захворювання (гімнастика, танці). Розпочати опановувати гру на якомусь музичному інструменті, почати малювати. Допомагає в роботі та в боротьбі вміння розгадувати загадки, прозрівати тонкі сенси видимих речей, розбиратися у тонкощах. Допомагає музика, поезія, мистецтво, живопис. Допомога в конкретних практичних зусиллях надходить з боку філософів, психологів, поетів, містиків, людей мистецтва і моди (10 березня точний зростаючий секстиль Марс/Нептун). Легко буде здійснювати конкретні практичні зусилля, спрямовані на просування в кар’єрі, підвищення статусу, зміцнення репутації. Буде легко зосередитися на роботі, боротися за перемогу, досягати вершин (14 березня 2019 точний зростаючий тринт Марс/Сатурн).

Якщо ваша особиста творчість має відношення до наукових досліджень, хірургії, протезування, реставрації, утилізації відходів, страхування, знаменитостей світового масштабу, метафізики, в цей час у вас будуть нові пропозиції щодо розвитку особистих творчих проектів (13 березня точний зростаючий секстиль Сонце/Плутон). Дуже велике пристрасне прагнення розширити власні творчі можливості. Перешкоди лише стимулюють власні амбіції. Заздрість до можливостей і успіху інших стимулює опановувати великий курс навчальних програм, вирушати у подорож з освітньою метою, шукати меценатів і спонсорів для втілення особистих проектів (14 березня точний зростаючий квадрат Сонце/Юпітер).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Коментарів немає