З 24 лютого 2022 до сьогодні я кожного дня, піднімаючи за обідом келих вина, звертаюся до Небес: “Хвала Богам! Слава ЗСУ! Слава Україні! Героям слава! Слава нації! Смерть ворогам! За нас! За перемогу!” Я кожен день розпочинаю, як останній – я можу померти будь-якої миті. Але коли ми переможемо і зостанемося живими, я скажу: “Період весни та літа 2022 не був для мене періодом війни – вона почалася для мене в лютому 2014. Цей період був для мене періодом опанування самоката і періодом уроків вокалу”.
![Вересень 2022](http://blog.ivanets.com/wp-content/uploads/2022/09/3_ya_106-2_3_7_2-768x1024.jpeg)
Коментарів немає