Синастричний Юпітер

Молода жінка звернулася до мене, щоб спитати, який вона знак зодіаку: Водолій чи Риби. Побачивши, що мій Юпітер точнісінько на її Сонці в синастрії, я спитала, чи є в її оточенні люди 1962, 1974, 1986, 1998. Виявилося, що немає. Виходить, я перша людина, чий Юпітер у кон’юнкції з її Сонцем. Я розпитувала її, навіщо їй знати свій знак, що це змінить в її житті. Вона не знає. Написала мені, бо просто хотіла знати, який вона знак, бо в журналах по-різному пишуть. Тим часом Юпітер цієї жінки на моєму Сонці, а Сатурни у нас обох у Водолієві.

Друзі, а у вас в оточенні є ті, чий Юпітер на вашому Сонці? Що дає вам взаємодія з цими людьми? Бо у мене є.

А чи є у вас в оточенні люди, чиє Сонце на вашому Юпітері? Що вам дала взаємодія з цими людьми? Ви усвідомили, що через них вам привалило щастя? Ви були вдячні?

Є такий забобон серед тих, хто цікавиться астрологією, мовляв, якщо Юпітер партнера потрапляє на якусь твою особисту планету, то буде тобі щастя. Вважаєтеся, що особливо щастя привалить, якщо Юпітер партнера потрапив на твоє Сонце. Філософ Халіль Джебран Джебран в есе “Пророк” каже, що знання однієї людини не дають крила іншій. Іншими словами, розширення можливостей у вас відбудеться не тоді, коли ви зустрінете людину, чий Юпітер буде на вашому Сонці, а тоді, коли до вас з власної волі прийде людина, що поставить перед вами запитання, відповідь на яке вам доведеться шукати за кордонами власної картини світу (Сонце іншого на вашому Юпітері). І це може не бути приємним досвідом.

Діалоги під дописом:

***

Астрологиня Ольга Іванець: – Відповідаю на коментар Маріанни Малиної: «Не складуться у нас з нею ніякі стосунки😀. І нічого я їй не відкрию, бо Юпітер мій, а не її. Це її імперативи відкривають мені можливості».

Marianna Malina: – Астрологиня Ольга Іванець, шкода.

Астрологиня Ольга Іванець: – Marianna Malina, чому ви так вирішили? Ви ж кажете, що не маєте досвіду взаємодії з тими, чий Юпітер на вашому Сонці.

Marianna Malina: – Астрологиня Ольга Іванець, я казала про себе. А інших людей з такою кон’юкцією я зустрічала. Є одна дуже успішна пара. В з’єднанні її Сонце і його Юпітер. В Стрільці. Він їй дійсно відкрив багато можливостей. Але, бачу у вас ціль не почути чиїсь думки, а висміяти співрозмовника. На цьому прощаюсь з вами.

(В цей момент Маріанна малина самозабанилася зі списку моїх читачів, а водночас у списку з’явилася Магічна Скарбничка з фотографіями Маріанни Малиної, яка одразу ж в хамській манері Маріанни Малиної звернулася до мене в коментарях наступної гілки діалогів. Боже, яка тупість!)

Астрологиня Ольга Іванець: – Marianna Malina ви не в перше зі мною прощаєтеся з цієї причини, але кожного разу повертаєтеся, щоб сказати мені саме це, ініціювавши коментар таким чином, щоб я не могла на нього відповісти. Ви просто використовуєте мою сторінку для самопіару серед моїх читачів.

***

Ольга Микитюк: – Маю лише Уран чоловіка на моєму Місяці, якщо правильно розумію, то він мене хитає емоційно, – не хочу писати дурниць, бо не тямлю в астрології))

Астрологиня Ольга Іванець: – Ольга Микитюк, ви абсолютно праві, пані Олю: оригінальні несподівані геніальні витівки вашого чоловіка викликають у вас бурхливі емоції. У мене в гороскопі народження цей аспект – я сама від своїх витівок в шоці.

Ольга Микитюк: – Астрологиня Ольга Іванець дійсно, є таке)), дякую за відповідьє.

Магічна Скарбничка: – Астрологиня Ольга Іванець, а чого ви там згори відповідали протилежне? За вашою попередньою логікою, то це емоції жінки мали включити Уран чоловіка, тобто викликати непередбачуванні події в житті чоловіка. А не навпаки. Бо якщо Юпітер не розширює можливості представнику Сонця, то і Уран не має хитати Місяць. Чи ви вважаєте, що Сонце більше впливає на Юпітер, чим Місяць на Уран? Прясніть вашу логіку.

Астрологиня Ольга Іванець: – Магічна Скарбничка, попри те, що ви звертаєтеся до мене в хамській манері, я відповім на ваше уточнювальне запитання. Бо воно стосується популярного у навколоастрологічному середовищі забобону. Місяць, тобто, турбота, ніжність, емоції жінки в цій парі стимулюють Уран, тобто, спалахи геніальних осяянь її чоловіка; ці спалахи, своєю чергою, дуже хвилюють жінку, викликають у неї бурхливі емоції. Ви помиляєтеся, коли кажете, що Уран – це непередбачувані події в житті цього чоловіка, – це ваше твердження є хибним, бо цей прояв принципу Урана належить до категорії колективного життя, а не особистого. У вас виходить, що емоції цієї конкретної жінки викликають революцію серед покоління тих, хто має Уран в цьому місці гороскопа. Тепер про Юпітер. Коли Юпітер партнера є на моєму Сонці, це не відкриває мені жодних можливостей, але мої волевияви змушують партнера опановувати великий курс навчальної програми, розширювати кордони картини світу. Проте якщо партнер, чий Юпітер на моєму Сонці, є філософом, освітянином, релігійним діячем, знаменитістю місцевого масштабу, капіталістом, видатним письменником (це означає, що він реалізує принцип Юпітера), то в моєму житті будуть складатися імперативні обставини, що змусять мене робити самостійний вибір “або-або”. Але якщо мій партнер не реалізує принцип Юпітера, він буде для мене лише пихатим самовдоволеним індиком, якого я буду ганяти палкою, щоб не заважав мені жити.

Магічна Скарбничка: – Астрологиня Ольга Іванець, жодного хамства в моєму запитанні немає. Просто здивування. Спочатку одне трактування, а потім, поряд – протилежне. Втім, здивування від вашої дивної манери вести діалоги з підписниками все ще лишається.

Астрологиня Ольга Іванець: – Магічна Скарбничка, ваше здивування обумовлено тим, що ви не здатні зрозуміти написаного мною в принципі.

Магічна Скарбничка: – Астрологиня Ольга Іванець, тепер зрозуміла. Ви нездатні логічно пояснити свої суперечливі твердження. Тому звинувачуєте інших у хамстві. Хоча хамка тут явно не той, хто запитав. Втім, це ваша сторінка і ви тут вільно можете показувати світу себе у всій своїй красі.

Астрологиня Ольга Іванець: – Магічна Скарбничка, так, я тут показую себе в усій своїй красі, як ви виразилися, маючи на увазі сарказм. Але сарказм ситуації в тому, що ви тут демонструєте не що інше, як глупоту всієї тої навколоастрологічної спільноти, від імені якої тут виступаєте.

***

Mariia Tereshchenko: – У тих, у кого Юпітер та Сонце при народженні в одному знаку (як у мене) майже всі однокласники можуть бути з Юпітером на нашому Сонці. І навпаки моє Сонце потрапляло на їх Юпітери))

Астрологиня Ольга Іванець: – Так! Інтенсивне навчання – розширення картини світу відбувається у нас саме тоді, коли ми в групі однолітків опановуємо великі курси навчальних програм: дошкільне виховання в дитячих садочках, початкова школа, коледж, гімназія, ліцей, університет. Мені було важче, бо до садочку я не ходила; у мене в класі в школі всі діти були 1963 року, а 1962, як я, було лише дві дитини; але у мене були друзі з інших класів 1962 року. В інституті у мене також одногрупники були в основному 1963, 1962 було кілька персон.

***

Ольга Румянцева: – Мій Юпітер поєднується с Меркурієм. Це поєднання стояло на Сонці однієї людини у Леві. Разом створювали креатив для реклами. Часто відпочивали і подорожували разом. Творчі командировки.

Ольга Іванець: – Ольга Румянцева але ж це ваш Юпітер, а не її, тож розширення можливостей в результаті творчої взаємодії саме у вас.

Ольга Румянцева: – Ольга Іванець, ну у нас більше було взаємне розширення. В рекламному світі це називається креативна пара. Вона була арт директор і створювала візуальну частину креатива, а я відповідала за тексти та сенсі. І ми разом створювали рекламний продукт (ролики, принти, контент). Працювали ми гарно. Сказати, що вона розширювала мої можливості, я не можу. Ми робили це взаємно. Може я чогось не помічала або не сприймала, як розширення. Але з цією людиною у мене був один з найпродуктивніших періодів в роботі. Після мене вона так і не змогла спрацюватися з іншими копірайтерами і тому взагалі пішла з реклами.

Ольга Іванець: – Ольга Румянцева, так. Ви не розуміли, що в результаті взаємодії у вас відкрилися нові можливості, сталися щасливі випадковості, розширилися кордони картини світу. А у вашої партнерки просто закрився один із творчих проєктів.

***

Надія Іванова: – Тільки мій Юпітер на Сонцях деяких близьких мені людей. А навпаки – лише одну людину знаю, але – знайомство віртуальне.

Астрологиня Ольга Іванець: – Надю, це великий фарт для вас!

Надія Іванова: – Так і є. Ці люди мене просунули до життєвої мети, але через великі трансформації (мій Юпітер керує 8 і зназодиться в Скорпіоні)

***

Svitlana Starostenko: – Є людина в моєму життя з ким взаємне поєднання сонце плюс Юпітер, точне, в ♒️і ♓️. Я відкрила йому багато нового. А він мені мене. А щодо щастя. То більше розмов про нього було ніж самого щастя.

Астрологиня Ольга Іванець: – Svitlana Starostenko, коли я жила з батьками, я перебувала у стані безперервного щастя, незалежно від подій, що відбувалися. У 20 років я пішла від батьків жити окремо, і там почалися стани, які можна назвати “нещастя”. Періодично протягом життя відчуття тотального щастя поверталося, періодично поверталося відчуття тотального нещастя. Коли я почала шукати, з чим ці стани корелюють, то з’ясувалося, що найбільше вони корелюють з якістю харчування. Наприклад, за ваги 48-52 кг стани нещастя були частішими за стани щастя. За ваги 58-63 кг я повернулася до дитячого стану безперервного суцільного щастя, незалежного від обставин життя. Можу впевнено сказати, що синастрії тут не мають значення.

***

Галина Гарбар: – Поняття не маю де чий Юпітер і на чиєму Сонці )))

Але все доросле життя доводиться шукати відповіді за межами свого світу )))…

Астрологиня Ольга Іванець: – Галина Гарбар, то, вірогідно, не Юпітер, а Нептун. Бо ознака прояву принципу Юпітера – мати поняття, розрізняти, здобувати системні широкі знання. А прояв принципу Нептуна – ейфорія від хаосу, де втрачається відчуття реальності й розмиваються кордони понять, де всі поняття змішуються, де панують сліпі сподівання і містичні здогадки.

Галина Гарбар: – Астрологиня Ольга Іванець,ну…. Про ейфорію в моєму випадку мова не йде…це точно…. Скоріше навпаки… А хаос – це зовсім не моє… Бо я люблю структуризацію , порядок і стабільність з одного боку, а з іншого не можу без вільного польоту )))

Астрологиня Ольга Іванець: – Галина Гарбар, я послухала у вас на сторінці двох жінок, що ви поширили, про пробудження всієї планети і предків, що жили по 144 роки у світлі чистої кристальної свідомості, про вібрації шакті, про видихання елементалів поганих думок, про практики на очищення через вранішній вихід вдячності стихіям і такому подібному, про працювання з матрицею гри в полі живої свідомості, про обіцянку жити в тілі 120 років (жінкі мають точну інформацію, що там нам продовжили, як в Біблії), про “наші предки мали доступ до духу”. Текст графоманський і хаотичний, скерований на те, щоб викликати у слухача ейфорію. В тексті змішуються поняття, просувається ідея мультикультуразізму через заклик практикувати чужі європейській культурі ритуали, обіцянками продовжити фізіологічне життя через практики “виходу на атманічне тіло” порушуються закони біології. Гарний приклад такого прояву принципу Нептуну як створення містифікацій, введення в оману.

Галина Гарбар: – Астрологиня Ольга Іванець, ви вже прослухали , а я ще тільки збираюсь…як знайду час…поширила щоб не загубить… Дякую за аналіз з вашої точки зору.

Астрологиня Ольга Іванець: – Галина Гарбар, У 1994 році у вересні, мені було 31, у Львові відкрився університет Магаріші Магаріш Йоги. Звісно, я туди вступила і навчалася медитації, відвідувала лекції, практикувала фізичні вправи кожного дня по кілька годин понад місяць. Ось це, що ви поширили, – це такі варіації на тему університетів Магаріші, кумедне запозичення.

Галина Гарбар: – Астрологиня Ольга Іванець, я думаю (а я думаю))), що вмію думати і аналізувати )))), що ваш висновок трохи поверховий…
Мабуть ви вперше потрапили на Еву….
Перше враження не завжди відповідає дійсності…
Проте, я чи не вперше задумалась над тим, щоб приміряти своє життя з точки зору астрології ))))
Хоч нас поєднує не це, а те, що ми відносимось до 25 % тверезого населення України. Дякую за діалог.

Астрологиня Ольга Іванець: – Галина Гарбар, Щодо поверховості мого судження, то ви помиляєтеся: моє судження глибоке, воно ґрунтується на знанні лінгвістичного аналізу тексту (вища лінгвістична освіта), на знанні модальностей Вищих Архетипів (Авторська Школа Подводного). Тексту, що я прослухала, цілком достатньо для глибоко висновку про якість інформації від “Еви”.

Галина Гарбар: – Астрологиня Ольга Іванець, Ірина Іщенко – доктор філософії. Це найменше що можна про неї сказати. У свої 50 має вигляд 30 річної жінки. А багаж її знань у різних сферах вразить навіть самого відаючого ….

Ви не праві.

Астрологиня Ольга Іванець: – Галина Гарбар, тобто, ви вірите, що можете прожити 120 років, якщо будете робити те, що каже ця докторка філософії, бо вона у 50 виглядає на 30. Успіху з цим!😃 Насправді вона у 50 виглядає на 50, просто так виглядають жінки, які добре харчуються і використовують правильний догляд за тілом і шкірою. А ті жінки, котрі цього не роблять, у 30 виглядають так, як інші у 50. Я вже не кажу, що замість гнилих зубів можна вставити штучні (на простих людей сильне враження справляють штучні зуби сніжно-білого кольору), можна фарбувати сиве волосся і надавати йому гущини й довжини так званим “нарощуванням”, можна накладати на обличчя грим, який приховує всі вікові зміни. А щодо наукових звань, то відомий російський конспіролог Валерій Соловей, який народився в Щасті на Луганщині, а дитинство провів на Франківщині, є доктором історичних наук і московським пропагандистом. Жінка, якій ви вірите, Ірина Іщенко, екаючи й мекаючи (ксоноязика) у хаотичному тексті потоку свідомості, який важко конспектувати, пропагандує ідею світового уряду, мовляв, “тіньове правління є в кожній країні, воно скрізь, в усьому світі й не дуже зацікавлено в щасті людини”, мовляв, “воно зацікавлене в знищенні людей війною і ковидом, а Україна як Русь має не попасти в полон залежності до когось, хто потім, як росіяни, в НАТО ми, не в НАТО, ми будуємо своє і самі вирішуємо запускати деконструкцію систем, які вже є, і весь світ бачить народження всього живого”. Посилається на якісь пророцтва.

Галина Гарбар: – Астрологиня Ольга Іванець, ви поверхово пробігтися , натрапили на ефір, до якого я ще так і не дійшла, і зробили свої висновки про те у що я вірю чи не вірю…, хто у мене вчителі і тд. Ваша поверховість мене вражає…ви мені тут як дитині розказали про щубииі харчування, а навіть і не зрозуміли, що мова йшла не так про фізичний стан, як про енергетичний..

Якби мені захотілося у щось вникнути і в чомусь хоч поверхово розібратися, то я б пішла і глянула ще мінімум три ефіри про інше і у іншому світлі.

Я не думала, що розумні люди вміють плавати тільки по поверхні …

І про ваш допис сьогоднішній – у п’ять років я точно знала, що доверху не полечу ..без підказок. ….

Астрологиня Ольга Іванець: – Галина Гарбар, то подивіться, нарешті, той ефір цієї пані, що ви поширили, щоб пересвідчитися, що я вам цитує не лише вислови цієї пані в цьому ефірі, а й її вислови з інших її підкатів, про які ви навіть не підозрюєте. То я, виходить, поверхнева, а ви – ні. У 5 років ви точно знали, що не полетите вгору, якщо стрибнете, і у вас не було потреби це перевірити – так само, як зараз у вас немає потреби перевірити, чи відповідає істині базікання неосвіченої погано вбраної жінки з жахливим мейкапом із роликів на Ютубі, які ви поширюєте на власній сторінці.

Галина Гарбар: – Астрологиня Ольга Іванець, ну…. Для когось і наука астрологія видається чимось несерйозним…. Але ж це не значить, що так і є ..
Я вчора спеціально передивилася повний ефір того, що поширила. Скажу вам, що для мене там все зрозуміле і сказане зрозумілою мовою, доступною для всіх… А от за 120 років, які вас так затригерили, що ви більше нічого і не почули окрім того, то я навіть не звернула уваги…бо це її погляд і її вірування…і може вона і доживе….
Ви вчора зробили на основі нашої дискусії аж два дописи, які були особисто для мене написані (в першу чергу).
Дякую. Але ваша самовпевненість і несприйняття інших поглядів і досвідів інших людей поки що не посприяли тому, щоб я таки глянула на своє життя з точки зору астрології детально .. а мені шкода…бо я збиралася … Та видно ще не час….або не з вами…. Ще раз дякую.

Астрологиня Ольга Іванець: – Галина Гарбар, Тільки не кажіть, що ви написали цей коментар після того, як прочитали мій свіжий допис про те, що совецька людина в принципі не здатна до діалогу, бо тоді цей ваш коментар стає ще більш смішний 😃

Галина Гарбар: – Астрологиня Ольга Іванець, вибачте, але я більше не маю бажання з вами вести діалог, бо пишете ви правильно (дописи), а з діалогу виходить все навпаки : перейшли на образи і особистості. Я не адвокат для Еви, але назвати її неграмотною і тд може тільки темна і неосвічена людина, а вас такою не назвеш…. Мене тільки цікавить, що вас у ній найбільше затригерило – те, що вона збирається прожити 120 років, чи те, що ви собі такого навіть не мрієте ?)))
Вона би нізащо так про будь яку людину не сказала , то ж навіть з цього боку вона вже вище вас…
І да…. Якщо ви іще і сьогодні зробили допис для мене особисто, то я обов’язково з ним ознайомлюсь…як знайду час….
А вам варто було б трохи відірватися від зірок і вашої зіркової хвороби і заземлитись …посадіть якусь квіточку чи деревце .. поливайте – плекайте , дочекайтесь цвіту чи плоду ….
Може і розвидниться перед вами ваша ж душа…

Астрологиня Ольга Іванець: – Галина Гарбар, В сумбурі вашого емоційного претензійного пафосного коментаря ви, вірогідно, несвідомо поставили мені одне когнітивне запитання: “Що вас найбільше затригерило (у цих відео)?” – тобто, ви запитуєте, що саме у викладених авторкою “Еви” на відео сентенціях викликало у мене інтенсивну емоційну реакцію. Відповідаю: жодна з сентенцій цієї авторки не викликає у мене будь-яких емоцій, – тут ви помилилися. Доказом цього є те, що жоден з моїх коментарів, які стосуються контенту цих відео, не містить жодного маркера модальності емоцій – всі коментарі, що стосуються текстів цих відео, мають ментальну модальність. Ось дивіться: “Текст графоманський і хаотичний, скерований на те, щоб викликати у слухача ейфорію. Ось це, що ви поширили, – це такі варіації на тему університетів Магаріші, кумедне запозичення. В тексті змішуються поняття, просувається ідея мультикультуразізму через заклик практикувати чужі європейській культурі ритуали, обіцянками продовжити фізіологічне життя через практики “виходу на атманічне тіло” порушуються закони біології. Ірина Іщенко, екаючи й мекаючи (косноязика, гугнява) у хаотичному тексті потоку свідомості, який важко конспектувати, пропагандує ідею світового уряду. Посилається на якісь пророцтва”. Додам ще: крім конспірологічної теорії про наявність світового таємного уряду, скерованого проти щастя людства, Ірина Іщенко пропагує ідею позаблокового статусу України, коли говорить, що Україна обійдеться і без НАТО, – це кремлівський наратив, скерований на те, щоб знищити українську державність. Ви не помічаєте ці посилання в текстах Ірини, тому ви в небезпеці. Оскільки ви на моїй сторінці з власної волі звернулися до мене з коментарем, я не вважала для себе етичним залишити ваш коментар без роз’яснень. Ви отримали роз’яснення, вони вам не подобаються. Будь ласка, не намагайтеся сперечатися зі мною – не зловживайте моєю добротою. У вас є інформація щодо цих відео від мене – робіть із нею що завгодно на власний розсуд. Я сказала все, що мала. Попереджаю: наступний ваш коментар я видалю без прочитання.

***
Anastasiya Stasiuk: – Пані Ольго, Дякую! «Її імперативи відкрили» надзвичайні коментарі тут, зробивши їх можливими! Це прекрасно, зачиталася просто!)

***
Liudmyla Malovana: – Дуже цікаво, нічого не зрозуміло 🙂 Не знаю, де чиє сонце)

Астрологиня Ольга Іванець: – Liudmyla Malovana, Так отож. А до того, як московський царат зруйнував Гетьманщину, кожен українець, котрий навчався в університетах, знав і розумів. А от після того, як Україна відновила Незалежність, в українців з’явилася можливість навчатися астрології, але для цього, виявляється, треба володіти англійською. Московія цим скористалася, підсунувши українцям “російську астрологію”. Тож, тепер навіть той українець, який знає, де у кого Сонце, дивиться на це Сонце московськими очима. Така от драма.

Епілог

Про управителів знаків Мутабельного хреста: Меркурій, Юпітер, Нептун

Головне в житті – вміти розрізняти принципи й не підміняти поняття.

Насправді люди відстоюють забобони так само ревно, як вони відстоюють істину, або навіть більше. Марновірство нематеріальне – його неможливо довести або спростувати. Те, що люди вважають правдою, – лише їхня думка, і тому вона може бути змінена.

Думки звідкись спадають на нас і кудись йдуть, полишивши нас. Ми не несемо відповідальності за думки, які на нас спали. Але ми несемо відповідальність за ті думки, на яких ми зосередилися свідомо. “А чи є етичним мені над цим думати?” – запитую я себе. Я роблю вибір, про що мені думати, і відповідаю за його наслідки. Кожен має право на власну думку. Але не кожна думка варта поваги.

Думка не є знанням: знання можна обґрунтувати аргументами й фактами, а думка не має обґрунтування й не витримує критичних запитань. “Це моя думка! Я маю право! А ти просто нетерпима до чужої думки!” Та ні, ви помиляєтеся: мені просто не цікаві ваші думки – вони ж прийшли до вас у голову, а не до мене.

У дитинстві мені спало на думку, що я можу стрибнути з даху нашого двоповерхового будинку і полетіти в небо між зірок. Така красива думка! Я сказала про це бабусі: “Бабуся, я вважаю, що можу полетіти в небо, стрибнувши з нашого даху. Я маю намір це зробити”. Бабуся щось в цей час дрібнила на кухонному столі на дощечці, був сонячний теплий щасливий день середини літа. Вона, не дивлячись мені в обличчя, спокійно сказала: “Ти можеш стрибнути, але ти не полетиш в небо, а полетиш вниз”. “Чому?”- спитала я. “Тому, що на тебе діятиме закон всесвітнього тяжіння, відкритий сером Ісааком Ньютоном. Цей закон діє на все. Підкинь м’ячика вгору. Куди він летить?” “Бабусю, але ж я хочу спробувати стрибнути”. “Добре, – каже бабуся, – але стрибни для початку не з даху, а з тумби бомбосховища – тої, що он там в садку”. Я, окрилена, бабусиною підтримкою, понеслася в садок, швиденько влізла на тумбу (вона досить висока!) і, трохи повагавшись, стрибнула з тумби вгору – і, звісно, опинилася в траві. Я сиділа в траві й дивилася на дах нашого будинку. Тепер він мене жахав. Уявила собі, як лечу з того даху вниз, як якась дурепа. Бабуся так багато знає! Добре, що я з нею поговорила.

Я все життя побоююся через слабкість розуму помилково прийняти думку за знання – і опинитися у катастрофі. І я високо ціную тих обізнаних людей, які раптом кажуть: “Тебе хтось обманув. Результат твоїх очікувань не буде тим, що ти собі уявляєш”.

Тобі здається, що ти натрапив на освічену людину, просвітника, учителя, носія знань про закони (Юпітер), а насправді та людина не освічена, а лише вдає таку (Нептун) і просто дріб’язково бреше (Меркурій).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Коментарів немає