30 листопада – 3 грудня 2017

Із 11:26 30 листопада до 17:46 3 грудня 2017 фаза зростаючого трину в Овні місячно-сонячного циклу. Гармонійний сприятливий період, коли можна розслабитися і віддатися потоку подій, що стрімко розвивається. Нові ідеї щодо спільних із партнером ресурсів, сексу, фінансових накопичень, пошуку виходу із кризи, що зародилися у попередні кілька днів, зараз набувають повноти і потребують від нас одного: сміливості, рішучості, відваги, бійцівських якостей та високої професійної майстерності. Дійте, друзі! Нові з партнерами прибуткові проекти розвиваються стрімко, без перешкод. Просто не відкладайте конкретні практичні дії на потім. Зараз час ризикувати. Активність у сексуальних стосунках та у спільних фінансових справах. Легко знаходиться вихід із кризи та долається маргінальна ситуація. В цей час немає перешкод. Дружня підтримка та дарунки з боку вояків, спортсменів, будівельників, майстрів свого діла.

У 2009 році розпочався новий 13-річний цикл розвитку ідеалістичних та релігійний систем вірувань. У 2012 та у 2015 проявами напружених фаз цього циклу стали сектантські чвари, політичні розбіжності та «релігійні війни». 2012-2013 – роки гострої боротьби ідей в Україні. Економічно це був період буму та оптимізму, але через недостатній зв’язок із реальністю то були плани типу «журавля в небі», що призвели до скаженої інфляції. Фазу квіконсу у 2014 році в Україні супроводжувала глибока економічна криза і втеча Президента Януковича з країни. З опозицією у 2015 році відбувається загальне українсько-європейське зближення, Україна отримує фінансову допомогу. При квіконсі у 2016-2017 роках економіка починає йти вгору і міжнародні санкції стримують агресію РФ проти України. Фаза падаючого трину, активна з жовтня 2017 до листопада 2018, створює сприятливі умови для подальшого зближення України з цивілізованими країнами та для вирішення ідеологічних та релігійно-філософських питань. Пік аспекту 3 грудня 2017.

У сфері професійної діяльності дуже сприятливі дні для зміцнення репутації за рахунок високої професійної майстерності, практичної конкретної діяльності, сміливості, сили, бійцівських якостей, які проявляються у вміння створювати ефективні стратегії та діяти тонкими дипломатичними методами. Вдалий час, щоб завершити довгострокові практичні програми, що розпочалися приблизно у серпні 2016 року. Пік аспекту 6 грудня 2017.

У тому, що стосується професійної майстерності, спорту, боротьби, конкретних практичних дій на власний розсуд, дуже напружений період. На шляху до перемоги в роботі, спорті, боротьбі постають сили, над якими людина не власна: природні катаклізми, роковий збіг обставин. Але ви можете не відчути цих перешкод, якщо ваша конкретна практична діяльність не пов’язана із великими колективами, знаменитостями світового масштабу, науковими дослідженнями та експериментами, прогресивними реформами. Натомість, якщо у своїй професії ви майстер свого діла, ви відчуєте підтримку з боку високого начальства, людей великого бізнесу, політиків. З боку того, від кого ви залежите і кого побоюєтеся. Допоможе перемогти та зміцнити своє становище у професії дисципліна та самодисципліна, мудрість, терпіння, вміння економити сили на довгій важкій дистанції. А також вміння використовувати інформацію, аналізувати, навчатися та навчати, аргументовано доносити власну думку. Допомагатимуть помічники, інформатори, аналітики, консультанти, студенти, журналісти. Марс в опозиції до Урану – точний аспект 1 грудня. Марс в секстилі до Сатурна і Меркурія – 6 грудня.

Із 1 до 25 грудня Венера у знаку Стрільця. В цей час у суспільстві високо цінують все іноземне, екзотичне, дуже-дуже дороге, дуже-дуже престижне. Подобаються речі, по яких видно, що вони створені для людей із широкими поглядами та великими можливостями. Подобається буржуазне. Приваблюють люди щирі освічені оптимістичні. Час робити дорогі подарунки, протекцію. Час використовувати щасливі випадки, увагу меценатів та спонсорів. Щоб виглядати привабливою людиною та подобатися людям, слід поводитися шляхетно. Справляти враження людини освіченої, з широкими поглядами, оптимістичної, щирої та щедрої. Слід вміти приймати дарунки, аванси, протекцію. А також вміти робити подарунки і бути щедрими, виступати у меценатській ролі.
Щоб бути заможною людиною, слід виглядати людиною з широкими можливостями заради себе, а не для когось. Не можна казати собі: “Мене ж ніхто не бачить, я ж вдома, я на самоті з собою. Немає заради чого добре виглядати”. Це та позиція, яка робить людину непривабливою і фінансово слабкою. І якщо трапиться щасливий випадок, така людина не буде готова скористатися ним у повній мірі, бо зніяковіє перед знаменитістю місцевого масштабу, перед капіталістом, перед розкішшю. Якщо хочеться дійсно нових можливостей для себе, слід почати з того, щоб шляхетно виглядати для самого себе, коли ніхто не бачить. Варто звикнути сприймати себе як людину із широкими соціальними можливостями.

Із 3 до 23 грудня Меркурій рухається ретроградно. Із 22 листопада 2017 до 4 січня 2018 Меркурій у фазі ретроградності. Починається фаза у 22 градусі Стрільця 22 листопада. З цього часу розумова активність поступово зміщується у бік внутрішньої роботу – роздуми більше стосуються особистого внутрішнього світу, ніж зовнішньої діяльності. Поступово всі процеси, пов’язані із навчанням, спілкуванням, подорожами, торгівлею пригальмовують, розвиваються повільніше. Але це не стосується людей із ретроградним Меркурієм у гороскопі особистості – у них, навпаки, активізується інтелектуальна діяльність, відбувається більше цікавих знайомств, подорожей, обміну думками. 25 листопада та 10 грудня точний падаючий трин Меркурій/Уран: ми отримуємо дружню підтримку з боку винахідників, науковців, оригінальних персон під час знайомств, навчання та викладання, коротких подорожей. В цей час винагороджуються наші оригінальні думки, винаходи, інтелектуальні розробки, прогресивні ідеї. 28 листопада та 6 грудня точна кон’юнкцію Меркурій/Сатурн – починається новий річний цикл просування до мети завдяки розуму і знанням. Народжуються нові ідеї щодо навчання, спрямованого на зміцнення статусу, репутації, бізнесу. 17 листопада та 6 грудня Меркурій у точному зростаючому секстилі до Марсу: у конкретній практичній діяльності, у професійній майстерності, у боротьбі та спорті складаються сприятливі умови для навчання та викладання, нових знайомств, обміну думками, коротких поїздок, оновлення робочих інструментів. Нові ідеї щодо застосування знань у професії та спорті, що виникли в середині вересня 2017 і набули конкретних матеріальних рис у жовтні 2017, тепер вперше чітко проявили себе. Дуже сприятливий час для інтелектуальної діяльності – є сили і ентузіазм для навчання і роботи, є підтримка з боку майстрів свого діла. Нам допомагають майстри свого діла, військові, будівельники, спортсмени, сильні енергійні люди. Пік аспекту 17 листопада 2017. Із 3 до 23 грудня Меркурій рухається ретроградно. Нижня кон’юнкція з Меркурія з Сонцем 13 грудня, 15 грудня точна кон’юнкція Венери з Меркурієм – до 14 березня 2018 успіх інтелектуальної діяльності, партнерства і прибутків тим чи іншим чином буде визначатися якістю вищої та спеціальної освіти, широтою свідомості, вмінням опановувати великі навчальні курси, знаннями у галузі філософії та юриспруденції, якістю світоглядних позиції, стосунками з іноземцями та подорожами з освітньою метою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Коментарів немає