3 вересня – 6 вересня 2018

Із 05:37 3 вересня до 15:00 6 вересня 2018 фаза падаючого квадрату в Близнятах місячно-сонячного циклу в Левові. Щоб зусилля щодо стосунків з дітьми, особистої творчості, хобі, розваг, любовних пригод, фінансових авантюр та ризикованих проектів, що здійснювалися з середини серпня, не зійшли нанівець, зараз доводиться дуже сильно напружуватися в роботі та боротьбі. Бракує інформації, вміння здобувати та обробляти інформацію, вміння спілкуватися. Дуже високий рівень нервової напруги. Важливо не метушитися: дотримуйтеся розкладу занять, більше рухайтеся, більше часу бувайте на свіжому повітрі. Є спокуса зробити все якомога швидше, але не варто – буде надто багато помилок, які потім доведеться виправляти.

У першій декаді вересня пристрасне прагнення добробуту та любові змушує боротися, робити щось конкретне практичне, вдосконалювати професійну майстерність, змінити щось у підході до спортивних занять. У стосунках – гострі конфлікти, надлишок пристрасті. Уникати конфліктів не варто, бо це єдина можливість дізнатися про життєву позицію та цінності партнера. У цей час невдоволення якістю своєї діяльності та прибутками від неї сягає піку – на енергії цього невдоволення можна здійснити прорив у професійній діяльності та в спорті і підвищити прибутки (8 вересня 2018 точна падаюча квадратура Венера/Марс).

З 6 до 22 вересня 2017 Меркурій в Діві сприяє тонкій точній інтелектуальній роботі, підтримці здоров’я, здоровому способу життя. Розум в цей час методичний, педантичний. Дуже гарні аналітичні здібності, упорядковане мислення, реалістичне. Вміння точно й безпомилково відділяти практичне від непрактичного, правдиве від хибного, функціональне від нефункціонального. Думка працює чітко, тверезо, методично і послідовно. Вміння розгледіти найдрібніші деталі. Є небезпека надто захопитися деталями, нехтуючи інтересами цілого. Прагнення збирати нові та нові факти заважає зупинитися і, нарешті, зробити узагальнення, синтезувати роздрібнені деталі в єдине ціле. У міркуванні бракує об’єктивності. Тому є проблема отримати користь від знань. Сильний бік – вміння осмислювати рішення тверезо, керуючись критерієм «функціональний – нефункціональний».

Сприятливий період для інтелектуальних занять: дружба з оригінальними людьми, з прогресивними реформаторами, науковцями, з діловими людьми, з політиками, з представниками правлячого класу дає можливість використати знання в повній мірі. Варто спілкуватися, знайомитися, подорожувати. Можна легко й без перешкод реалізовувати власний інтелектуальний потенціал. В цей час легко донести важливу інформацію до друзів, однодумців, опанувати передові технології (7 вересня точний зростаючий трин Меркурій/Уран). Легко зміцнити свої зв’язки в кар’єрі, в бізнесі, зміцнити репутацію й підвищити статус завдяки знанням та знайомствам (7 вересня 2018 точний падаючий трин Меркурій/Сатурн).

В першій декаді вересня імперативні обставини складатимуться таким чином, що проясниться заплутана ситуація, неможливо буде приховати брехню та містифікації. Це може бути період розчарування, коли доведеться відмовитися від ідей, що виявилися хибними, та від нереалістичних планів. Доведеться робити вибір “або-або”, що стосується роботи, підтримки здоров’я, побуту, робочих інструментів. В цей час дуже важливо підтримувати високий рівень внутрішньої чесності, прояснювати все до кінця, не приймати рішення у стані зміненої свідомості (7 вересня 2018 точна опозиція Сонце/Нептун).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Коментарів немає