22 травня – 25 травня 2017

У фокусі уваги – відстоювання особистих інтересів та сміливі принципово нові особисті проекти. 26 – 28 квітня 2017 народилися нові ідеї щодо особистих статків, особистого майна, власних прибутків та джерела власного прибутку. Зараз сприятливі умови, щоб завершити розпочате наприкінці квітня і планувати справи для наступного місяця. Час для вирішення таких питань: захист власних інтересів, уточнення поглядів на життя, сміливі активні дії, планування нових спортивних програм та нових особистих проектів. Варто вирішувати питання, пов’язані з власною зовнішністю: стан фізичного тіла, манери поведінки, особистий стиль та імідж. 22 травня і до 15:30 23 травня доречно бути активними: спорт, енергійні прогулянки, якісь конкретні практичні дії на власний розсуд. 22 сильне емоційне напруження через роботу, що пов’язана з глибокими дослідженнями, розслідуваннями, психоаналізом. 23 травня до 15:30 сприятливий час для новітніх наукових розробок та прогресивних реформ. 24 і 25 травня дуже сприятливі умови, щоб завершити справи, що стосуються аналізу власної системи цінностей, власних талантів та здібностей, особистих статків та майна, джерела особистих прибутків. Це гарний час, щоб повернути борги – це покращить фінансове становище у майбутньому.

Якщо ваші особисті прибутки пов’язані з тим, що ви маєте стосунки зі знаменитостями світового масштабу або самі є такою знаменитістю, то в ці дні у вас буде дуже напружене світське життя. Якщо ваші прибутки пов’язані з тим, що ви є знаменитістю у якихось вузьких специфічних колах, то в у вас буде напружений період щодо культурного життя, партнерства, заробітків, витрат. Наприклад, ви можете дуже багато заробити завдяки своїм глибоким знанням у галузі культури, моди, мистецтва, комунікатики. Але заробітки супроводжуватимуться інтенсивними переживаннями. Пік аспекту 25 травня 2017.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

2 коментарі

Жанна

28.05.2017 07:43

Добрий день. Вельмишановна Олю чи можна гороскоп подавати трохи вперед, так як у мене вже 28 Травня а гороскоп ще до 25го. ще э прохання надати Вашу персональну електронну пошту. Буду в липни на Укра1н1 , хочу з Вами зустр1тися.
Дякую, з повагою Жанна.
РС. Отпримала Ваш сайт чисто випадково,але думаю що це маэ инше трактування.

Відповіcти

    Ольга Иванец

    28.05.2017 10:00

    Добрий день, Жанно! Так, я врахую ваші побажання щодо гороскопів на сайті. Щодо листування, то напишіть, будь ласка, тут, і я вам відповім.