17 березня – 21 березня 2018

Із 15:11 17 березня до 06:20 21 березня фаза Нового Місяця місячно-сонячного циклу у Рибах. Зароджуються нові ідеї щодо розгадування загадок, розкриття таємниць, викриття брехні та містифікацій, подолання залежностей, позбавлення саморуйнування. Поруч можуть опинятися люди, які хочуть втекти від життєвих випробувань в депресію чи хворобу. Постають питання про маніпуляції зі свідомістю, викривання брехні, виявлення омани. Можна опинитися у зв’язку з людьми, які легко попадають під вплив інших, піддаються навіюванню. Стережіться алкоголю, наркотичних речовин, отрути, хімікатів.

Із 17 березня до 16 травня 2018 Марс у знаку Козеріг. Щоб перемагати, маємо діяти терпляче, структуровано, надійно, твердо, цілеспрямовано, дисципліновано. У практичній конкретній діяльності на користь піде самодисципліна, зосередженість, вміння володіти собою, витривалість. Вміння терпляче й наполегливо рухатися до мети. У цей час захисні реакції стають дуже агресивними. Але агресія завжди під контролем, навіть якщо це важко. Нас нелегко змусити діяти у стані афекту. Важко вивести із себе. Але якщо це вдалося, реагуватимемо дуже сильно, холоднокровно. В цей час проявляються такі якості як жорстокість, злопам’ятність і безжальність. Коли стикаємося зі спротивом, сила і агресивність лише збільшуються. Якщо є мета, рухаємося до неї вперто і наполегливо. Наші сили оновлюються постійно. Чим більше напружуємося, тим сильнішою стаємо.

До 23 березня актуальним стає повернутися до ідей, що виникли у перших числах березня, і поміркувати про заробітки й витрати під іншим кутом зору. (20 березня 2018 точна кон’юнкція Меркурія у фазі ретроградності з Венерою).

Із 20 березня до 20 квітня 2018 Сонце у знаку Овен – перший місяць весни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Коментарів немає