14 січня – 18 січня 2019

Із 08:45 14 січня до 00:34 18 січня 2019 фаза зростаючої квадратури в Овні місячно сонячного циклу в Козерогові. Багато роботи, зусиль, напруження, бо доводиться боротися, щоб втілити нові ідеї щодо кар’єри, бізнесу, статусу, особистих досягнень. Несприятливі умови для втілення в життя нових проектів, що стосуються усвідомлення життєвої мети, усвідомлення власного призначення в житті, розуміння почуття обов’язку, особистих довгострокових серйозних програми, власного бізнесу, кар’єри, стосунків із керівником високого рангу, репутації, гідності, високого статусу у суспільстві, визнання, винагород, амбіцій. Нам кидають виклик, дратують, заважають агресивні люди, професіонали високого класу, військові, силовики, спортсмени. Щоб досягти довгострокової мети, слід активно захищати власні інтереси, ризикувати, роботи щось принципово нове конкретне практичне, бути сміливими і відважними.

Сприятливі умови для того, щоб зробити щось конкретне практичне заради кохання, любові, партнерства, шлюбу, союзу. Це час гармонії в стосунках і в любові, коли ми отримуємо те, на що заслуговуємо: у когось це буде милість, прихильність, подарунки, закоханість. А у когось це буде час, коли всі фактори, що утримували союз, раптом кудись самі по собі зникають, і стосунки летять із шаленою швидкістю до прірви. Саме ці дні – дуже сприятливий період для того, щоб зробити щось конкретне практичне заради збільшення особистих прибутків, гармонізації в любові, коханні, партнерстві та у соціальному житті. Фінансові надходження завдяки професійній майстерності. Надходження можуть бути не дуже великими, але вони важливі для підвищення самооцінки. Вигідні придбання інструментів для спорту і роботи. Підвищується сексуальна привабливість. Відчуваємо приплив сил, коли йдеться про заробітки, статки, стосунки, кохання. Можна розслабитися і насолоджуватися майстерністю, спортом (18 січня 2019 точний падаючий трин Венера/Марс).

Період 14-23 січня 2019 у розумовій роботі важливий для тих, чия повсякденна ментальна робота пов’язана зі знаменитостями світового масштабу, глибокими науковими дослідженнями, передовими технологіями і реформами. Важливо дотримуватися здорового способу життя і вчасно “вимикати мозок” прогулянками на свіжому повітрі і спілкуванням із друзями (14 січня точний падаючий секстиль Меркурій/Нептун, 18 січня точна кон’юнкція Меркурій/Плутон, 23 січня точний падаючий квадрат Меркурій/Уран).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Коментарів немає