13 липня – 16 липня 2018

Із 05:47 13 липня 10:51 16 липня 2018 фаза Нового Місяця (кон’юнкція) в Ракові місячно-сонячного циклу в Ракові. Зароджуються нові ідеї щодо стосунків з батьками, родинного життя, нерухомості. Головна тема циклу: почуття, емоції, фантазії, романтичні настрої, переживання, підтримка життя, створення затишку і забезпечення безпеки, родинне життя, стосунки з батьками, стосунки з рідними та близькими, родовід, історія рідного краю, національна культура і традиції, національна спадщина, маєток, домівка, нерухомість. Так чи інакше, але весь місяць нас вмотивовуватиме бажання почуватися у безпеці та комфорті. Колективний настрій – “Я відчуваю». Мета: душевний спокій. Задача: зміцнити емоційні зв’язки та здійснити власні «глибинні» почуття. Це найромантичніший місяць року. В цей час нас оточують поети, живописці, стихійні психологи, мрійники, фантазери. Зразком для наслідування стають національні герої, видатні предки, батьки. В особистих стосунках ми стаємо більш вразливими, підвищується рівень емпатії та доброти. Відчуваємо, що для нас дуже важливий зв’язок із родиною, з батьківщиною. Більше уваги і часу приділяємо спілкуванню всередині родини, сімейним справам, турбуємося про дітей та батьків. Співчуваємо, допомагаємо, приймаємо допомогу, гуртуємо навколо себе тих, хто може захистити і допомогти, оточуємо себе речами, що підвищують відчуття захисту і комфорту. У фокусі уваги опиняються спогади дитинства, нагадують про себе емоційні радощі та печалі з минулого, посилюються почуття до батьків. Привертають увагу народні поети, національні лідери, жінки, популярна думка. Доводиться вирішувати питання нерухомості, землі. Домівка може потребувати ремонту. У суспільстві зростає попит на діяльність, пов’язану із допомогою та турботою. Стають популярними лікарі, медсестри, няні, вихователі у дитячих садках, психологи, кухарі, ресторатори, фахівці готельного бізнесу.

13 липня 2018 сонячне затемнення у 21 градусі Рака і 27 липня 2018 місячне затемнення у 5 градусі Водолія. Ці затемнення серії саросу Ст. 2 N. Затемнення народилося 24 червня 792 р. (ст стиль), 06:03:26 GMT на Північному полюсі. Закінчиться 23 липня 2036 р. Аспекти: Новий Місяць у кон’юнкції з Юпітером, ця кон’юнкція просто у середній точці Марс/Уран. Меркурій у середній точці Венера/Сатурн. Це важке затемнення, бо приносить невдалі новини, що стосуються дружніх зв’язків або колективної роботи. Доведеться мати справу з ідеями стосовно завершення союзів або розлучення. Події під час затемнення можуть виглядати сумно, загальна картина життя похмура, але результати подій будуть достатньо позитивними. Буде легко усвідомити, що конкретно слід робити, і швидкі дії дадуть добрі результати. Тема цих затемнень – дії, спрямовані на вирішення питань особистих стосунків. У гороскопі України сонячне затемнення 13 липня 2018 потрапляє у 4 дім: у фокусі уваги в державі опиняються національна культура та традиції, історична спадщина, родинне життя, нерухомість, питання житла, питання почуття безпеки, турботи про підтримку життя, виховання дітей, фундаментальні підвалини світогляду населення, популярна думка. Затемнення не створює кон’юнкцій і опозицій з планетами у гороскопі України, не створює квадратур до Сонця або до Місяця. Тож затемнення не матиме значного довготривалого ефекту.

10 липня – 7 серпня 2018 дуже сприятливий для заробітків і стосунків період – прагматичне ставлення до грошей і партнерства дозволяє скористатися сприятливим збігом обставин. При цьому у стосунках і фінансах дещо нудно: робота, здоров’я, побут. Цей час слід використати для збільшення прибутків, бо з 29 липня поступово знижуватиметься рівень надходження грошей. Гарна репутація і високий статус в середині липня працюють на зміцнення стосунків та надходження грошей, ми отримаємо прибуток від особистих досягнень, зроблених в минулому (14 липня точний падаючий трин Венера/Сатурн).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Коментарів немає