Перший дім гороскопа найважливіший

Перший дім гороскопа найважливіший. Якщо ти не знаєш себе, не розумієш своїх інтересів, не вмієш прикрашати себе і демонструвати світові, то далі немає про що говорити. Ти не розкриєш своїх талантів, не створиш зв’язки, не створиш родину, бо ти не розумієш свого коріння, не народиш дітей як особистого творчого проекту, не зможеш підтримати свого здоров’я і не матимеш свідомих стосунків. Символізм 1 дому гороскопу особистості розкриває відповіді на такі практичні запитання:

–              Який саме принцип я маю застосовувати, щоб усвідомити себе, зрозуміти, в чому полягають мої особисті інтереси? (Принцип планети, що керує 1 домом, її розташування в знаку).

–              В якій конкретно сфері життя мені слід захищати власні інтереси? Чим саме мені займатися, щоб пізнавати себе? (Планета-управитель 1 дому в домі).

–              Що допомагає і що заважає мені пізнавати і розвивати себе? (Мажорні аспекти управителя 1 дому).

–              Які принципи я можу реалізувати, щоб розвивати власну персону? (планети в 1 домі).

–              Які якості мені варто проявляти, щоб краще розуміти себе і захищати власні інтереси? (Планети в знаках у 1 домі).

–              Що допомагає і що заважає мені розвиватися, проявляти себе, формувати манери і власний імідж? (мажорні аспекти планет у 1 домі).

–              В яких сферах життя мені варто шукати можливості реалізувати власні інтереси? (доми, якими керують планети в 1 домі).

–              Які якості мені слід розвивати, щоб відстоювати себе і захищати власні інтереси? (Марс в знаку).

–              В якій сфері життя мої бійцівські якості забезпечать мені можливість реалізувати власні інтереси?  (Марс в домі).

–              Що допомагає і що зважає мені досягти професійної майстерності, яка давало би мені можливість реалізувати власні інтереси? (Мажорні аспекти Марса).

–              Яким сферам життя мені варто приділяти увагу, щоб діяти у власних інтересах? (Дім, куспід якого розташований в знаку Овен).

–              На які принципи мені варто спиратися, щоб покращити власне фізичне тіло, власні манери, власний імідж? (Планети в знаку Овен). В який спосіб реалізовувати ці принципи? (мажорні аспекти планет в знаку Овен). На які сфери мого життя це вплине, де можуть бути додаткові можливості для розвитку власної персони? (доми, якими керують розташовані в Овні планети).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

1 коментар

Ольга

24.04.2021 15:49

Дякую, пані Ольго, за фендаментальну працю з домами та інші пізнавальні статті.
Коли почала для себе вивчати астрологію, то розуміння суттєво додали саме Ваші тлумачення домів. Щиро дякую та висловлюю своє захоплення, буду рада, якщо видаватимете книгу, придбати її. Якщо буде можливість доповнити інформацію на сайті, то цікаво буде познайомитися саме з Вашим тлумаченням домів гороскопа.
Усіляких Вам гараздів від життя!

Відповіcти