А що дасть Уран в Тельці? В світовому масштабі.

– Іро, тре дивитися на Уран в Тельці не сам по собі, а у зв’язку з фазами головних астрологічних циклів. Наприклад, зростаючий трин Уран/Плутон: стрімкий розвиток передових технологій, що стосуються тонкої точної інтелектуальної праці, здоров’я, чистоти та гігієни, екології. Буде революційна зміна у системі цінностей, якій сприятиме глибока трансформація структур державної та будь-якої влади. Думаю, буде модернізуватися демократія, зміниться система голосування.
Зростаючий секстиль циклу Уран/Нептун: втілюються в матеріальному світі мрії щодо поєднання науки та віри як основи побудови ідеальної держави.

– Це дуже круто.

– Падаючий трин Уран/Сатурн: приносять плоди реформи в галузі важкої промисловості та державної влади. Маємо справу із наслідками дій політичних сил правого крила.
Падаючий квіконс Уран/Юпітер: мода на силу і професійну майстерність, що виникла в період 2008-2009, починає приносити результати. Суспільство переживає тимчасову кризу розвитку ідеї, пов’язаної з модою на силу, за якою слідом на рівні державної влади буде стрімкий розвиток структур, що дають можливість розвивати тіло. Наприклад, спортклуби. Щось по типу античних філософських шкіл, де займалися жимом і вивчали світ.

– Оце цікаво буде. Не уявляю це зараз. Я про спортклуби по типу античних.

– У нас Драйв вже щось таке робить, Наприклад, нещодавно у конференц-залі була лекція з історії єлисаветградської фортеці. Регулярно лекції зі здорового харчування. Поєднання тренувань тіла із освітніми програмами. Під час жиму ми часто влаштовуємо дискусії філософського типу.

– О, вже є таке.

– Не просто місце для тренування, а справжній клуб за інтересами. У Тані в “Пілатес-Львів” теж таке.

– Так, я подумала, дійсно ж є вже таке.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Коментарів немає