Про 6 дім раба і 12 дім зберігання таємниці

Я звикла розмовляти з тими, хто обслуговує мої потреби: перукарі, масажисти, бариста тощо. Тож, виходить, що всі ці люди добре знають мої смаки, цінності, позиції. І от після Майдану моя перукарка почала на мене дратуватися і, врешті-решт, боляче смикнула одного разу гребінцем. Я вже не кажу, що раптом фарба, що я користувалася, почала давати зелений відтінок. З тих пір мені якось не фортунить із фарбуванням волосся. А не фарбувати не можна, бо в нашому суспільстві жінка мого віку і з непофарбованим волоссям – це вирок: “Опустилась”, “Поставила на себе крест”, “Денег нет”, “Совсем сума сошла”, “Опять эпатирует!”, – і таке подібне. Останні півроку мене фарбувала дочка, але зараз вона так багато працює, що сумління не дозволяє обтяжувати її цим нудним обов’язком. Тож, вирушаю на пошуки перукарні. Даю собі слово ні з ким не розмовляти. Врешті-решт, в вавилонській астрології 6 дім (повсякденна рутинна праця, сфера обслуговування) вважався домом рабів – “живих інструментів”. А в наш час, щоб за волосся не смикало, краще, щоб перукар не знав, за кого я голосувала. Сподіваюся, по мені не видно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

2 коментарі

Роман

28.05.2019 17:16

Доброго дня! Стосовно теми VI дому. Колись Ви розмістили аргументацію щодо точного часу народження сучасної України, яка містить наступні міркування :

– “Ключевое слово для характеристики правителя в гороскопе Украины – интеллект, память, менталитет. Дева также указывает на пролетарское или крестьянское происхождение главы государства, на то, что факты его биографии могут быть связаны с ролью рабочего по найму, служащего. ”

Діючий Президент втілив цей образ у серіалі, який чітко відповідає метафізічному сценарію. “Слуга Народу”. Кажуть, що ідею підказала його дружина, що доволі ймовірно, та відповідає символізму Луни на куспіді XII .

Відповіcти