Відгуки та пропозиції


Лавка в Зелль ам Зеє

Лавка в Зелль ам Зеє

На цій сторінці можна залишити власні враження від моєї роботи консультанта, дослідника, учителя астрології, автора сайту.

Для мене вкрай важливі відгуки моїх клієнтів про мою роботу консультанта. Відгуки – це єдиний спосіб реклами, крім матеріалів сайта, який я використовую. Я вдячна всім моїм клієнтам за відверті слова. Дякую за співробітництво і за довіру, друзі!

Якщо ви хочете поділитися враженнями від прогнозів, то пишіть, будь ласка, повідомлення не на цій сторінці, а безпосередньо під текстом прогнозу.

Я буду рада прочитать здесь ваши отзывы, впечатления от консультаций и вообще о моей работе.

Свои отзывы и впечатления от моих прогнозов оставляйте, пожалуйста, прямо под статьями прогнозов, не на странице Отзывы.

Скамеечка в Зелль ам Зее

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

136 коментарів

Сурая Алдамова

18.07.2018 10:30

не отходя от кассы буду писать про свои впечатления от вашего обучения))). во первых: когда что либо начинаешь то предполагаешь примерно как это будет что ты получишь. в данном случае у меня ощущение что я получила намного больше того что ожидала. все что было сказано помимо карт о мировоззрении чувствую оно будет взрастать. во вторых: все настолько понятно и структурированно!! без нагромождения заумствований! я восхищенна!!! и у меня высвободился такой ресурс, так как было напряжение от непонимания темы, и вот оно таки высвободилось и это вдохновляет сейчас!!! я вас благодарю Ольга – вы великолепны!!!!!

Відповіcти

Нина

13.07.2018 12:19

Здравствуйте , Ольга! Всегда с большим интересом читаю ваши статьи. Они изложены в доступной и понятной форме, спасибо.
Как я поняла , мы с вами ровесники. Я тоже в 1985 году закончила институт, по профессии – программист. Работала им около 7 лет, затем замужество, декрет – и надолго выпала из профессии.
И тут астрология меня накрыла с головой. В основном самообразования по интернету, были и попытки консультаций в основном друзьям, родственникам, коллегам по работе. Именно сейчас мне нужен совет профессионала , в какую сторону развиваться и можно ли мне рассчитывать на занятия астрологическими консультациями? Мои данные 07.09.1963. 11ч.48 мин. местного времени г.Астана

Відповіcти

Олена

23.04.2018 01:00

Приблизно рік тому замовила у Ольги консультацію по іміджу і стилю. До того кілька разів зверталась до Олі за порадою стосовно того, як виглядати і поводитись під час певних важливих подій (перша зустріч з клієнтом, корпоративні вечірки тощо). Знала вже тоді, що Ольга вміє творити дива. Але щоб так підштовхнулись і розгорнулись події і зріст у певних сферах мого життя після повноцінної консультації – такого, чесно кажучи, не очікувала!
Я вже кілька років займаюсь дизайном інтер’єрів і ландшафтним дизайном. Мала змогу отримати дистанційну освіту в британських і італійських школах, і потихеньку налагоджувала власний бізнес в цій сфері. Проте відчувала, що щось не доробляю, чогось не вистачає для драйву і професійного прориву. Звернулась до Олі, буквально змусила її попрацювати наді мною. Результати буквально приголомшили! Ми разом з Ольгою інтенсивно попрацювали приблизно впродовж трьох місяців, визначились із моїм стилем, підібрали весінній і літній гардероб… І мене, що називається, “поперло”…
Вже в середині літа з’явився перший реально серйозний клієнт із замовленням на комерційне приміщення. По завершенню цього проекта я отримала ще кілька цікавих пропозицій. Прибутки виросли, як мінімум, в десять разів. Я ще стільки своїм талантом в житті не заробляла! А все “тільки” тому, що я, завдяки Олі, абсолютно комфортно і органічно почуваюсь в одязі, який тепер із шаленим задоволенням вибираю в магазинах; при чому, красиві речі ніби притягують мене, в мене відкрилось щось накшталт шостого чуття, що, де і як купити і коли це все доречно вдягнути…
Олечко, я безмежно вдячна тобі за той прорив, якому ти допомогла здійснитись. Без тебе мене б “оновленої” і “на гребні хвилі” просто не було б! Люблю тебе і бажаю твоїм клієнтам персональних “проривів” і досягнень висот в усіх сферах їхнього життя!

Відповіcти