Відгуки та пропозиції


Лавка в Зелль ам Зеє

Лавка в Зелль ам Зеє

На цій сторінці можна залишити власні враження від моєї роботи консультанта, дослідника, учителя астрології, автора сайту.

Для мене вкрай важливі відгуки моїх клієнтів про мою роботу консультанта. Відгуки – це єдиний спосіб реклами, крім матеріалів сайта, який я використовую. Я вдячна всім моїм клієнтам за відверті слова. Дякую за співробітництво і за довіру, друзі!

Якщо ви хочете поділитися враженнями від прогнозів, то пишіть, будь ласка, повідомлення не на цій сторінці, а безпосередньо під текстом прогнозу.

Я буду рада прочитать здесь ваши отзывы, впечатления от консультаций и вообще о моей работе.

Свои отзывы и впечатления от моих прогнозов оставляйте, пожалуйста, прямо под статьями прогнозов, не на странице Отзывы.

Скамеечка в Зелль ам Зее

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

138 коментарів

Ольга Чайка

25.08.2019 11:50

Завжди розглядала гороскоп України на час проголошення незалежності у ВР 17:59. Але завжди здавалося щось не те. Дякуючи вищим силам, які направили мене на ваш аккаунт у фб, в потім і на сайт, де нарешті заново розглянутий гороскоп вистроївся у стрункий пазл. Дякую вам, пані Ольго, за проведену дослідну працю на відмінно, бо це є для нас, аматорів, дуже важливою роботою. Ми намагаємось прислухатися до професіоналів, але коли з’являються умовні “влади росси”, “ізвєстниє астрологі”, від гороскопів та прогнозів яких за вєрсту тхне пропагандою, як на початку війни, так і зараз, то багато зацікавлених кидають досліджувати, набиратися нових астрологічних знань. Дякую вам за правду, справедливі статті, неупереджені гороскопи та прогнози та звісно за любов до людей та патріотизм, які чудово співіснують разом із правдою, це в наш час майже чудо. Вітаю з нашим великим святом Незалежності, та сподіваюся, що в вас і в нас все буде гаразд!

Відповіcти

Наталія

22.04.2019 11:20

Більше року пройшло з часу моєї співпраці з Олею, а я продовжую час від часу звертатись до мого “Гороскопу особистості”, роблячи нові відкриття себе. У поєднанні із практичним результатом це є підтвердженням того, що я розвиваюсь і рухаюсь у правильному напрямку. Як і кожна людина, хто прагне отримати відповіді на наболіле, я довго і прискіпливо шукала справжнього фахівця, людину, якій можна було б довіритись і отримати допомогу. І я дуже щаслива, що знайшла саме Олю Іванець – Майстра астропсихології і непересічну особистість! “Гороскоп особистості” – то не просто робота, виконана на високому рівні професійної майстерності, це паспорт мого потенціалу і справжній путівник життя. Стало набагато простіше і приємніше досягати бажаного, адже є знання: коли знаєш свої слабкості – працюєш над їх удосконаленням, а знання своїх сильних якостей якнайкраще допомагає реалізувати можливості. Дякую, Олю, і сподіваюсь звернутись до вас іще раз: маю ідею зробити замовлення “Гороскопу особистості” у якості подарунка для моїх двійнят, на їх повноліття.
З теплом, Наталія.

Відповіcти

Сурая Алдамова

18.07.2018 10:30

не отходя от кассы буду писать про свои впечатления от вашего обучения))). во первых: когда что либо начинаешь то предполагаешь примерно как это будет что ты получишь. в данном случае у меня ощущение что я получила намного больше того что ожидала. все что было сказано помимо карт о мировоззрении чувствую оно будет взрастать. во вторых: все настолько понятно и структурированно!! без нагромождения заумствований! я восхищенна!!! и у меня высвободился такой ресурс, так как было напряжение от непонимания темы, и вот оно таки высвободилось и это вдохновляет сейчас!!! я вас благодарю Ольга – вы великолепны!!!!!

Відповіcти

Нина

13.07.2018 12:19

Здравствуйте , Ольга! Всегда с большим интересом читаю ваши статьи. Они изложены в доступной и понятной форме, спасибо.
Как я поняла , мы с вами ровесники. Я тоже в 1985 году закончила институт, по профессии – программист. Работала им около 7 лет, затем замужество, декрет – и надолго выпала из профессии.
И тут астрология меня накрыла с головой. В основном самообразования по интернету, были и попытки консультаций в основном друзьям, родственникам, коллегам по работе. Именно сейчас мне нужен совет профессионала , в какую сторону развиваться и можно ли мне рассчитывать на занятия астрологическими консультациями? Мои данные 07.09.1963. 11ч.48 мин. местного времени г.Астана

Відповіcти

Олена

23.04.2018 01:00

Приблизно рік тому замовила у Ольги консультацію по іміджу і стилю. До того кілька разів зверталась до Олі за порадою стосовно того, як виглядати і поводитись під час певних важливих подій (перша зустріч з клієнтом, корпоративні вечірки тощо). Знала вже тоді, що Ольга вміє творити дива. Але щоб так підштовхнулись і розгорнулись події і зріст у певних сферах мого життя після повноцінної консультації – такого, чесно кажучи, не очікувала!
Я вже кілька років займаюсь дизайном інтер’єрів і ландшафтним дизайном. Мала змогу отримати дистанційну освіту в британських і італійських школах, і потихеньку налагоджувала власний бізнес в цій сфері. Проте відчувала, що щось не доробляю, чогось не вистачає для драйву і професійного прориву. Звернулась до Олі, буквально змусила її попрацювати наді мною. Результати буквально приголомшили! Ми разом з Ольгою інтенсивно попрацювали приблизно впродовж трьох місяців, визначились із моїм стилем, підібрали весінній і літній гардероб… І мене, що називається, “поперло”…
Вже в середині літа з’явився перший реально серйозний клієнт із замовленням на комерційне приміщення. По завершенню цього проекта я отримала ще кілька цікавих пропозицій. Прибутки виросли, як мінімум, в десять разів. Я ще стільки своїм талантом в житті не заробляла! А все “тільки” тому, що я, завдяки Олі, абсолютно комфортно і органічно почуваюсь в одязі, який тепер із шаленим задоволенням вибираю в магазинах; при чому, красиві речі ніби притягують мене, в мене відкрилось щось накшталт шостого чуття, що, де і як купити і коли це все доречно вдягнути…
Олечко, я безмежно вдячна тобі за той прорив, якому ти допомогла здійснитись. Без тебе мене б “оновленої” і “на гребні хвилі” просто не було б! Люблю тебе і бажаю твоїм клієнтам персональних “проривів” і досягнень висот в усіх сферах їхнього життя!

Відповіcти