Гороскоп на місяць 1 – 30 жовтня 2016

У жовтні увага зосереджена на стосунках. У фокусі уваги – партнери особисті та ділові. Союзи. Відверта ворожнеча. Відстоювання справедливості в суді. Протистояння. Пошуки компромісу. Співробітництво на паритетних засадах. Миротворство. Дипломатія. Світське життя. Суспільні обов’язки. Мистецтво.

У політичному житті на початку жовтня обставини сприяють важливим зустрічам та рішенням міжнародного рівня. У особистому житті – сприятливі умови для важливих рішень щодо кар’єри та бізнесу. Важливі справи, розпочаті рік тому, наступні два місяця  на стадії завершення. В цей час в особистому житті поступово розчищається простір для нових ділових проектів та починань.

Перший тиждень жовтня дуже напружений і активний. Рік тому виникли нові ідеї щодо розширення власних можливостей через професійну майстерність та спорт. Вперше ці ідеї проявили себе в житті у лютому 2016. Тоді виникла потреба робити щось конкретне, щоб наблизитися до ідеалу роботи та спорту. І от зараз доводиться дуже сильно напружуватися, щоб отримати роботу своєї мрії і досягти гарних результатів у спорті. Дуже багато ділової активності, щоб вийти на новий, більш перспективний рівень у партнерстві та суспільстві. В цей період може бути напружене професійне та спортивне навчання, подорожі заради професії та спорту, вирішення юридичних питань, активна взаємодія з іноземцями.

До початку другої декади жовтня в суспільстві напруження: роздратування викликають обмеження, що накладають старі традиції ірраціональної віри та ставлення до моди і мистецтва. Нова політична та ділова реальність вимагає нових традиції у галузі повсякденної рутинної праці, державної та військової служби, охорони здоров’я, тонкої точної інтелектуальної роботи. Суспільство вимушене дорослішати: критично переосмислити старі традиції та ретельно попрацювати над створенням нових.

До другої половини жовтня сприятливі умови для ділового спілкування, навчання. Добрий час для подорожей, якщо ви подорожуєте не заради розслаблення та відпочинку, а заради того, щоб розширити власні ментальні уявлення та зміцнити свій розум. Гори, свіже повітря, невідомі краї, спілкування із знаменитостями місцевого масштабу та мудрими діловими людьми – все це дуже добре вплине на інтелект. Крім того, виникнуть нові знайомства та зв’язки, які допоможуть у діловій сфері та сфері політики. Багато напруженого спілкування, пов’язаного з професійною майстерністю та спортом.

Друга половина жовтня на міжнародному рівні сприяє миротворству. На особистому рівні – це період, коли формується нове ставлення до особистих прибутків від кар’єри та бізнесу. Виникають нові ідеї щодо джерела прибутків. Нові ідеї, що стосуються ділового партнерства. Нові ідеї щодо зміцнення свого фінансового та соціального становища. В цей час буде підтримка з боку персон, що мають великі можливості. Можна отримати подарунки, аванси. Нові можливості для заробітків. У суспільстві попит на нові технології, що полегшують рутинну працю, догляд за здоров’ям, забезпечують точність тонкої роботи. Ви маєте переваги у професійній діяльності та спорті, якщо використовуєте новітні технології. В цей час виникають нові ідеї щодо глибоких трансформації у галузі професійної діяльності та спорту. Ці трансформації зроблять вас конкурентноспроможною людиною. Змінюєте щось за великим рахунком у звичках діяти. Докладіть зусиль, щоб опанувати новинки науки та технологій.

З 23 вересня до 18 жовтня найбільш привабливими та симпатичними будуть люди, що виглядають елегантно. Відверта сексуальність – прояв поганого смаку. Навпаки, підкресліть чуттєвість. Вигляд має бути магнетичний, має натякати на розкриття таємниць та заглиблення у небезпечне невідоме. Найбільш виграшний стиль в одязі – міський шик. Приділяйте своїй зовнішності достатньо часу та уваги. Робіть акцент на аксесуарах: сумки й туфлі, рукавички, ремені, капелюхи – це має бути вишуканим та привабливим. Слідкуйте за тим, щоб вам лічило те, що ви одягаєте. Бо в цей час є спокуса нехтувати гарним смаком заради епатажу. Нехай основні речі будуть у класичному стилі та нейтральних кольорів. У робочому гардеробі важливо мати модні блузки та кофтини. Дуже привабливо в цей час виглядають на жінці брючні костюми, стилізовані під традиційні англійські чоловічі вбрання – дендизм. Взуття при цьому має бути ключовим елементом: туфлі-лодочки на підборах, балетки, вишукані лофери та оксфорди, кеди у бездоганному стані. На вечір виграшною буде  проста сукня-сорочка, доповнена вишуканим кольє або намистом, або яскравим шарфом чи шаллю. Знов таки, потурбуйтеся про вишукане елегантне взуття. У своїй гамі кольорів обирайте такі: темний беж+какао, темний бронзовий+болотний, кармін+теракота, яєчний жовтий+бурштиновий, темно-блакитний+темно-бузковий, смородиновий+рожевих пелюсток, зелений+смарагдово-зелений, какао+світло-шоколадний, колір полину+колір хвої, колір чорносливу+світло-фіолетовий.

З 18 жовтня найбільш привабливими та симпатичними будуть люди, що виглядають освіченими та щирими. За великим рахунком у цей час люди мало уваги звертають на зовнішній вигляд. Можна одягатися у будь-якому стилі, але важливо, щоб стиль відповідав ситуації. Саме за цим критерієм оцінюють зараз ваш смак та обізнаність на моді та стилях. Як би ви не нарядилися, стиль має підкреслювати вашу освіченість, особисту філософію, ваші ідеали, ваші реальні можливості та ваші власні видатні досягнення. Вдягайте зі свого гардеробу те, чим ви пишаєтеся, але слідкуйте за тим, щоб це був розумний вибір. Наприклад, щоб через гарний капелюх у вас не був синім від холоду ніс. З одягу підійде те, що ви носили у вересні та жовтні, але перевагу варто надати більш темним відтінкам “осінніх” кольорів.

Розумова активність у жовтні дуже висока. Розум жвавий, аналітичний, стратегічний. Після 23 жовтня здатний занурюватися у таємниці та страшні глибини. Це сприяє детективним розслідуванням та науковим дослідженням. А також психоаналізу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

2 коментарі

Юлія

30.09.2016 19:51

Дуже цікаво читати про стиль). Здається, це чудова ідея – додати чогось особистісного).

Відповіcти

    Ольга Иванец

    30.09.2016 22:18

    Дякую, але астрологія моди і стилю – це не мій особистий винахід. Наприклад, російською видає книжки на цю тему Вероніка Ткаченко. А якщо дивитися регулярно сезонні покази мод, зрозуміло, що вся система європейської моди побудована на астрологічних принципах. Навіть якщо модельєри про це не здогадуються, а діють суто інтуїтивно.