29 грудня – 2 січня 2016

Фаза Місяця, що розпорошує (Шоста), падаючий трин в Леві: це фаза «врожаю», коли бачимо плоди попередньої праці. Гармонія відновилася, рівновага встановлена. Є відчуття спокійного добробуту. Може бракувати спонтанної заповзятливості й щирості зростаючого трину, але падаючий трин надає можливості для позитивного творчого співробітництва там, де йдеться про сферу світогляду та ідеології. Це такі речі як міжнародні відносини, міжнародна економіка та право, юриспруденція, законотворчість, вища освіта, подорожі в далекі краї, туризм, видавнича справа, філософія, релігія, реклама, пропаганда.

В цей час люди зазвичай діють як розповсюджувачі ідей. Успіхом користуються ідеї, які стосуються театралізованих дій, творчості, розваг, захоплень, хобі, дітей, любовних пригод та фінансових авантюр. Відбуваються події, що стосуються нашої особистої творчості, компетентності, відповідальності, ролі керівника, стосунків з дітьми.

Якщо ви з усіх сил намагалися зберегти незмінним стан речей в сфері , то зараз всі загати повалилися, й події стрімко несуть нас у бік перемоги або загибелі. Якщо ви докладали зусиль, щоб рухати прогресивні ідеї в міжнародних відносин, міжнародної економіки та права, юриспруденції, законотворчості, вищої освіти, подорожей в далекі краї, туризму, видавничої справи, філософії, релігії, реклами, пропаганди, то зараз всі загати повалилися, й події стрімко несуть нас у бік перемоги або загибелі. Якщо ви докладали зусиль, щоб рухати прогресивні ідеї в цих сферах, то зараз можна розслабитися, бо рух подій нестиме вас у необхідному напрямку.

Колективний настрій – “Творю”, “Прийшов, побачив, переміг”. Нас мотивує радість реалізації творчих задумів – й потреба ділитися радістю з іншими. Мета прагнень: максимально виразити себе й досягти успіху. Задача – бути сіяючим центром власного всесвіту. Найголовніша цінність – життя у всій його повноті, розкриття творчого потенціалу особистості.

В цей час конструктивність дій залежить від нашої здатності до творчості, від вміння брати на себе роль керівника, робити свідомий вибір, приймати самостійні рішення, віддавати накази, брати на себе відповідальність, бути компетентним. Потрібні такі якості: бачення власної мети, сила волі, вітальність, сила воли, акторський талант, вміння приймати оплески і святкувати перемоги. Багато питань будуть пов’язані з темою шляхетності. В центрі уваги – продукти особистої творчості — діти в прямому сенсі слова й “дітища” в сенсі того, що володарює нашим серцем: улюблена справа, кохані, захоплення, хобі, ігри, улюблені ролі та строї для них.

Робіть все спокійно, впевнено, рішуче, з оптимізмом на рахунок того, що можете досягти ідеалу Людини. Будьте компетентні.

В особистому житті в цей час ми налаштовані на свято. Настрій радісний. Кортить веселитися, працювати для задоволення, більш творче ставлення до праці. Хочеться бути в центрі уваги, розважатися. Але при цьому ми біль вибагливі, ніж зазвичай. Відчуваємо самоцінність й нетерпимі до будь-якого приниження. Нас оточують яскраві люди, митці, компетентні керівники. Лунають заклики не дати нікому подавляти й гнітити свою волю.

В суспільстві притягують увагу керівники різного рівня на другорядних посадах: менеджери, секретарі, повноважні представники, депутати парламенту. А також: головний лікар, полісмен, режисер, актор. Представники всіх професій, що пов’язані з розкішшю: торговці золотом, діамантами, картинами, а також дизайнери, модельєри, косметологи.

З 30 грудня 2015 до 23січня 2016 Венера в Стрільці. В цей час успіхом в суспільстві користуються люди, які приваблюють нас своєю освіченістю, широким поглядом на життя, щирістю, щедрістю, оптимізмом. Підсвідомо ми відчуваємо, що нам для заможності та соціальної привабливості бракує якихось конкретних практичних знань, обізнаності, зв’язків, логіки, раціонального підходу. Тому можемо вкладати гроші о освіту, в потрібну інформацію, витрачати на спілкування, книжки, ЗМІ. Велику цінність набуває все, що може підвищити якість мислення та розвивати інтелектуальні здібності: читання художньої та спеціальної літератури, всілякі курси, освітні програми, нові корисні знайомства та дієта, що сприяє роботі мозку.

Особливо привабливі в цей час молоді жінки, що справляють враження обізнаних у філософії, освічених. Експансивні, жадібні до всього незвичного, що важко вкладається в голові і що треба зрозуміти, засвоїти, глибоко вивчити. Жінки, що люблять людей освічених, с широким кругозором й широкими можливостями. Такі жінки отримують задоволення від подорожей, розкішних речей, великого багатства. Тінь: ханжа.

Соціальний образ, що робить нас в цей час привабливими – Наставник, Вчитель, Відомий Письменник, Мандрівник, Капіталіст.

Стиль в мистецтві – європейська готика.

З 2 січня 2016 Меркурій в Водолії, 5 січня стає ретроградним, 8 січня повертається в Козерога.  В ці дні буде сильне прагнення до реформ та новаторства, але виявиться, що є перешкоди, пов’язані з великою кількістю коенкретних практичних дій. Що треба повернутися до своїх важливих довгострокових ділових програм і багато чого в них переосмислити, доробити, переробити,  щоб згодом можна було приступити до теми реформ з новими ідеями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Коментарів немає