27 – 30 жовтня 2015

Фаза Повного Місяця (П’ята) в Тільці: зазвичай це період протистояння, коли ми «готові до бійки» або перебуваємо у протилежних таборах. Можуть виникати драматичні ситуації, що стосуються прибутків та накопичення багатств. Особливо важливими стають стосунки: партнерство у шлюбі або бізнесі, співробітництво, союзи, домовленості за принципом «ти – мені, я – тобі», відкрита ворожнеча, протистояння, судові справи. Увага зосереджена на традиційних цінностях: фінансова надійність, родина, важливі зустрічі.

Зважуйте кожну пропозицію від партнера, яка стосується фінансів: самостійний заробіток, особиста власність, витрати та прибутки, ваші цінності. Перевіряйте, чи підтверджуються фактами розповіді вашого партнера про його здатність самостійно забезпечувати себе всім необхідним у житті, розпоряджатися власними грошима та майном. Інакше пасивне ставлення до запропонованої вам ролі в фінансовому проекті в майбутньому призведе до того, що ви опинитеся у стані залежності від садиста, що грає роль науковця-психолога та багатія.

Колективний настрій – “Маю й зберігаю!” або: “Здобуваю”. Багато питань цієї фази будуть про кохання до звичної, знайомої праці, про матеріальні речі, про особисте майно, про самооцінку. Мета прагнень – заможне майбутнє та радість від повсякденних прибутків

В цей час зазвичай нам цікаві традиційні цінності: добробут, насолода, радощі життя, статки, здоров’я, втіха. Ми в захопленні від піклування про справи, багато уваги приділяємо почуттям. Нам цікаво добре знайоме, а до нового й несподіваного підходимо критично, з недовірою, особливо якщо мова про наші фінанси та майно. Велику цінність має їжа, відпочинок, комфорт, зв’язок з близькими й коханими людьми. Час плине повільно, без поспіху та метушні. Ми можемо почуватися більш ледащими й поблажливими, ніж зазвичай.

Зразками для наслідування стають ті, хто вміє піклуватися про започатковані справи, терпляче чекати, доки розпочате зміцніє й почне приносити плоди. Нас надихають хранителі, терплячі трудівники, мудрі пастухи й всі ті, хто вміє самостійно забезпечити собі матеріальну стабільність.

Виникають сприятливі обставини, коли ми можемо використати наші таланти й здібності, ресурси та гроші. Ми можемо отримати щось цінне: матеріальну винагороду, повернення забутого боргу, доступ до закритого перед тим джерела надходжень, визнанні наших чеснот, аванс. Часто в ці дні надходять гроші, коштовні речі у власне розпорядження. Невеличкі подарунки, приємні речі.

Нам знадобиться вміння адекватно оцінювати речі й ситуації. Вміння докладати конкретних практичних зусиль з метою прибутку. Здатність піклуватися про підтримку життя, адаптуватися до нових умов, створювати комфорт, затишок. А також здатність винаходити, заробляючи на життя. Негативною якістю є колективізм, альтруїзм, втрата власного «я» в колективі.

В суспільстві попит на такі сфери діяльності: сільське господарство, садівництво, банки, біржи, організація праці й розробка економічних теорій. Продукти харчування, ласощі, екзотичні фрукти, делікатеси. Модний гарний одяг, дорогоцінності, косметика, музика, живопис, скульптура й антикваріат.

30 жовтня 2015 точний падаючий трин Сонця в Скорпіоні з Нептуном в Рибах. 26 лютого 2015 року розпочався новий річний цикл Сонце/Нептун. На особистому рівні цикл символізує творчі проекти в сфері моди, мистецтва, міфології, культурології, гуманістичної психології. А також особисті програми, що передбачають звільнення від залежності, та ірраціональних страхів, розгадування загадок й прояснення заплутаних ситуацій.

Наприкінці квітня 2015 на фазі зростаючого секстиля циклу вперше ці ідеї стали очевидними. Наприкінці травня 2015 ідеї переживали кризу.

В перші дні липня 2015 був час, коли ідея без перешкод могла розвиватися й набирати силу.

В перші дні вересня 2015 можна було побачити результат розвитку ідеї й оцінити те, що з того вийшло. Це був час для того, щоб прийняти рішення, в якому напрямку рухатися далі і що конкретно зробити, щоб ідея втілилася.

В останні дні жовтня 2015 ми можемо насолодитися результатами нашої праці, що була зроблена заради втілення цієї ідеї. Це час прибутків, винагороди, визнання, якщо ви рухалися вірним курсом.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*