24 – 28 січня 2016

Фаза Повного Місяця (П’ята) у Левові: зазвичай це період протистояння, коли ми «готові до бійки» або перебуваємо у протилежних таборах через речі, які представляють для нас принцип життєвої мети та особистих досягнень. Йдеться про проблеми, пов’язані з будь-якими структурами будь-якої влади: державні структури, бізнес, кар’єра, честь, репутація, високе соціальне становище. Можуть виникати драматичні ситуації, що стосуються особистих творчих проектів, фінансових авантюр, любовних пригод, розваг, хобі, дітей. Особливо важливими стають стосунки: партнерство у шлюбі або бізнесі, співробітництво, союзи, домовленості за принципом «ти – мені, я – тобі», відкрита ворожнеча, протистояння, судові справи. Увага зосереджена на традиційних цінностях: фінансова надійність, родина, важливі зустрічі.

Зважуйте кожну пропозицію від партнера, яка стосується розваг, захоплень, лицедійства, шоу, дітей, фінансових авантюр та флірту. Перевіряйте, чи підтверджуються фактами розповіді вашого партнера про його компетентність в вищевказаних сферах. Інакше пасивне ставлення до запропонованої вам ролі в колективній діяльності (клуб, фани, однодумці, друзі, професійний колектив, виконавча влада в державі) в майбутньому призведе до того, що ви опинитеся у стані залежності від авторитарного самодура.

Колективний настрій – “Творю”, “Прийшов, побачив, переміг”. Нас мотивує радість реалізації творчих задумів – й потреба ділитися радістю з іншими. Мета прагнень: максимально виразити себе й досягти успіху. Задача – бути сіяючим центром власного всесвіту. Найголовніша цінність – життя у всій його повноті, розкриття творчого потенціалу особистості.

В цей час конструктивність дій залежить від нашої здатності до творчості, від вміння брати на себе роль керівника, робити свідомий вибір, приймати самостійні рішення, віддавати накази, брати на себе відповідальність, бути компетентним. Потрібні такі якості: бачення власної мети, сила волі, вітальність, сила воли, акторський талант, вміння приймати оплески і святкувати перемоги. Багато питань будуть пов’язані з темою шляхетності. В центрі уваги – продукти особистої творчості — діти в прямому сенсі слова й “дітища” в сенсі того, що володарює нашим серцем: улюблена справа, кохані, захоплення, хобі, ігри, улюблені ролі та строї для них.

Робіть все спокійно, впевнено, рішуче, з оптимізмом на рахунок того, що можете досягти ідеалу Людини. Будьте компетентні.

В особистому житті в цей час ми налаштовані на свято. Настрій радісний. Кортить веселитися, працювати для задоволення, більш творче ставлення до праці. Хочеться бути в центрі уваги, розважатися. Але при цьому ми біль вибагливі, ніж зазвичай. Відчуваємо самоцінність й нетерпимі до будь-якого приниження. Нас оточують яскраві люди, митці, компетентні керівники. Лунають заклики не дати нікому подавляти й гнітити свою волю.

В суспільстві притягують увагу керівники різного рівня на другорядних посадах: менеджери, секретарі, повноважні представники, депутати парламенту. А також: головний лікар, полісмен, режисер, актор. Представники всіх професій, що пов’язані з розкішшю: торговці золотом, діамантами, картинами, а також дизайнери, модельєри, косметологи.

26 січня 2016 Меркурій стає директним у 15 градусі Козерога. З цього часу справи, що пов’язані з інтелектуальною роботою, обміном думками, торгівлею, комунікаціями, невеликими переміщеннями, навчанням та викладанням, ЗМІ, свободою слова, транспортом, дорогами, розвиваються стрімко. Якщо в період з 5 лютого наш розум був спрямований більше на внутрішній світ, то зараз увага перемістилася на зовнішній. Тому події зовнішнього світу здаватимуться більш жвавими та цікавими. До 14 лютого 2016 розум варто направити на свої ділові довгострокові проекти. Тут буде багато свіжих ідей та цікавих новин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Коментарів немає