Марс – це лише фізична енергія?

– Оскільки йдеться про принцип Марсу, я так розумію, що – про фізичну енергію.

– Ні, це не лише про фізичну енергію. Це про абсолютно всі види енергії, крім атомної, атомна – це прояв принципу Урану. Принцип Марса – це не лише енергія фізіологічних, фізичних процесів. Це ефірна енергія також. Це також емоційна енергія. І ментальна. І енергія події та часу, що вимірюється грошима. Це енергія життєвої позиції. І енергія Божественного Натхнення. Розберемо це на конкретних прикладах.

Енергія фізіологічних, фізичних процесів: ви відчуваєте силу, коли намагаєтеся зрушити з місця щось важке. Наприклад, підняти штангу.

Ефірна енергія: ви відчуваєте силу, коли рухаєтеся по вулиці пішки під деревами, і раптово ваша голова робить дивний рух – різко відхиляється вбік, наче якась сила її штовхнула. Ви зупиняєтеся подивитися, що змусило вашу голову зробити такий рух. І бачите, що серед віт дерев просто на рівні вашого лівого ока стирчить жахливий гак – обірваний електричний дріт. У здорової людини ефірне тіло сильне й потужне. Воно проявляє свою силу, коли ваша імунна система захищає вас від негативного впливу агресивного середовища. Воно реагує на впливи до фізичного контакту: під час спілкування ефірне тіло або наближує вас до приємної вам людини, або, навпаки, непомітно для вас відсовує вас від людини неприємної. Коли ефірне тіло здорове, ви відчуваєте пружність і легкість у фізичному тілі. Запаліть свічку і піднесіть повільно до неї долоню. Ваше ефірне тіло просигналить вам про межу, за яку не варто переходити, щоб не опалити фізичну руку.

Емоційна енергія: якщо вас щось емоційно зачепить, у вас буде відповідна емоційна реакція. Наприклад, гнів. Згадайте свої відчуття під час гніву: ось та сила, що змушує очі палати, волосся ставати дибки, кулаки стискатися, – це енергія емоції.

Ментальна енергія: знайомі вирази: «знання – сила», «словом можна вбити», «словом можна зцілити», «сила слова». Це воно – ментальна енергія. Ви можете відчути ментальну силу, коли ви не просто повідомляєте співрозмовнику останню новину, а докладаєте зусиль до того, щоб переконати співрозмовника у своїй правоті, змусити його замислитися, аналізувати, відповідати на ваші запитання відверто.

Енергія події та часу, що вимірюється грошима: наприклад, вам подарували подорож до екзотичної країни, де ви ніколи не були. Ця подія дуже сильно вплинула на ваше подальше життя. Так от ті зміни, що далі відбуватимуться у вашому житті роками і десятиліттями, відбуватимуться на енергії тої значної для вас події.

Енергія життєвої позиції: це дуже потужна енергія. Якщо ваша життєва позиція якісна, вона дає вам незламний внутрішній стрижень, що робить вас дуже стійкою у життєвих випробуваннях. Моя життєва позиція: «Я займаюся спортом, щоб відтермінувати Альцгеймера». У мене колосальна енергія, що дозволяє мені вести здоровий спосіб життя, збалансовано харчуватися, постійно тренуватися у спортзалі, читати складні книжки, слухати лекції з філософії, навчатися, підтримувати ментальну гігієну. Енергія така потужна, що ніхто й ніщо не може змусити мене зробити те, що я вважаю недоцільним.

І енергія Божественного Натхнення. Це найпотужніша енергія. Коли людина відчуває поклик, вона може не їсти, не спати, йти на ризик, витримувати колосальні навантаження.

– Проте, я часто навпаки швидко відчуваю себе абсолютно виснаженою фізично, мені легко втомитися та знайомо навіть пробудження у стані втомі.

– Вам потрібно подумати над всіма видами власної енергії, починаючи з рівня Божественного Натхнення. Яка висока ідея змушує вас жертвувати собою? Які фальшиві цінності висмоктують із вас життя? У яких довгострокових серйозних програмах ви берете участь, що у вас немає часу на відпочинок та відновлення сил? Які ваші ментальні установки слід піддати критичному осмисленню, щоб перевірити на хибність? Ви точно хочете переживати емоції, що є зараз постійним фоном вашого життя? У вас здоровий спосіб життя: збалансоване харчування, адекватна зміна одного виду діяльності іншим, правильне відновлення сил? Ви регулярно тренуєтеся у спортзалі?

Марс – це вміння робити будь-яку роботу на рівні високої професійної майстерності. От я зараз вам пишу – у мене активний Марс: я збуджена, у мене палають очі, я не просто передаю інформацію – я наполягаю, я відстоюю власну позицію, я борюся за ваше правильне розуміння моїх слів, я відстоюю справедливість. Фізично працювати можна за принципом будь-якої планети:
– Сонце – це скакати на коні із піднятим мечем перед строєм вояків, закликаючи на бій. Фізичне дійство? Авжеж!
– Місяць – це нарізати овочі в салат, перемішувати, солити, перчити, додавати олійки. Фізичне? Так!
– Меркурій: в’язати светра на спицях жакардовим візерунком. Фізичне? Ага.
– Венера: танцювати сальсу на тематичній вечірці в клубі однодумців. Це фізично працювати!
– Юпітер: вичісувати гриву елітній кобилі. Або мити посуд на кухні, перебуваючи у якості гостя у видатного письменника. Цілком фізична дія.
– Сатурн: різати по дереву або створювати ювелірні прикраси з каміння. Фізична робота?

Так от, якщо будь-яку з цих дій ви робите на рівні високої професійності, у вас активний Марс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

1 коментар

Ірина

01.10.2017 18:40

Сімь видів енергій. Людина, яка навчилась управляти цими своїми видами енергій – надзвичайно потужна. І до речі, ніде не читала, щоб хтось написав про всі види енергій одночасно. Дуже помічне ессе.
Респект, пані Оля.

Відповіcти