Коли управитель Першого дому розташований у Дванадцятому домі

Недоречна скромність – це та риса характеру, яка є причиною того, що ви руйнуєте себе. Одна з ваших основних рис – недоречна скромність. Ви не любите розповідати про себе, бо вам здається, що це виглядатиме як хизування. Ви можете бути дуже обдарованою різноманітними здібностями й талантами людиною, але вам подобається, коли люди помічають це самі, без того, щоб ви їм про це розповідали. Але більшість людей не розбираються в тонкощах і дуже неуважні. І якщо ви не розповідатимете нікому про власні досягнення та вміння, ніхто не знатиме про них. Вам треба навчатися розповідати про себе, демонструвати себе серед тих, хто входить до вузького кола посвячених в важливі для вас ділові проекти. Люди мають знати, чим саме ваша особиста участь у їхніх проблемах може їм допомогти. Це такі проблеми як хронічні захворювання та неприємні стани, що важко діагностувати. Залежності. Самотність, Ірраціональні фобії. Питання еміграції. Проблеми, пов’язані з ізоляцією в таких закладах як тюрма, шпиталь, будинок для сиріт та пристарілих, притулки для безхатченків, табори біженців, різноманітні закриті заклади. Ваш особистий досвід подолання саморуйнації дійсно може допомогти тим, хто опинився у скруті. Але якщо ви не дасте людям зрозуміти, що можете їм допомогти, вони не здогадаються про це.

Ваша саморуйнація полягає в тому, що ви схильні ставити власні інтереси нижче за інтереси інших. Ви жертвуєте собою, власними зацікавленнями, власними потребами, якщо бачите, що хтось, на вашу думку, не може обійтися без вашої участі в його житті. Це ваша фантазія, якою користуються інші, щоб паразитувати за ваш рахунок. Вашим девізом має стати клятва Джона Голта з роману Айн Ренд “Атлант розправив плечі”: “Клянуся власним життям і любов’ю до нього, що ніколи не буду жити для когось іншого та не попрошу когось іншого жити для мене”.

Не забувайте: щоб бути точними у трактуванні способу самовираження, маємо розглянути не один аспект гороскопу особистості, а цілу низку аспектів. Коли трактуємо спосіб самовираження людини, маємо розглянути, в першу чергу, символізм управителя 1 дому: знак, дім, мажорні аспекти. Далі – планети у 1 домі. Далі – планети в Овні. Далі – положення Марсу: знак, дім, мажорні аспекти. Далі – акцентована Східна півкуля чи Західна. Далі – домінують “жіночі” знаки чи “чоловічі”. Далі – в “жіночому” знаку Сонце чи в “чоловічому”. Далі – символізм Місяця: знак, дім, мажорні аспекти. Наостанок – символізм Венери: знак, дім, мажорні аспекти. Ну, і подивитися на людину, бо гороскоп розповідає лише про потенційні риси характеру, а маємо враховувати вплив виховання та свободу волі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

3 коментарі

Олег Лещенко

04.11.2016 11:44

+ управитель 12 в першому.
Майже все, так як є.
Майже, мабуть тому,що взаємна рецепція Місяця та Сонця.

Відповіcти

    Ольга Иванец

    04.11.2016 14:48

    Олеже, коли трактуємо спосіб самовираження людини, маємо розглянути, в першу чергу, символізм управителя 1 дому: знак, дім, мажорні аспекти. Далі – планети у 1 домі. Далі – планети в Овні. Далі – положення Марсу. Далі – акцентована Східна півкуля чи Західна. Далі – домінують “жіночі” знаки чи “чоловічі”. Далі – В “жіночому” знаку Сонце чи в “чоловічому”. Далі – символізм Місяця: знак, дім, мажорні аспекти. Наостанок – символізм Венери: знак, дім, мажорні аспекти. Ну, і подивитися на людину, бо гороскоп розповідає лише про потенційні риси характеру, а маємо враховувати вплив виховання та свободу волі.

Ірина

03.11.2016 10:57

Ах, Олю, в мене якраз така ситуація: управитель Асц. в Близнюках та в 12 в Тельці. Дуже дякую за статтю))

Відповіcти