Місячно-сонячний цикл в Тельці: неповторні травневі миті

14 травня 2019. Фаза зростаючої квадратури в Левові місячно-сонячного циклу в Тельці. Місяць у Діві, останній аспект Місяця – зростаюча квадратура з Марсом. Загальний емоційний фон: “Мене дратують новини. Це заважає працювати”. Як покращити настрій і знизити ризик неприємностей? Швиденько прочитати новини – і вийти з Фейсбуку. Уточнити свій розклад звичної повсякденної праці. Зайнятися роботою. Спілкуватися лише по справах, коротко і когнітивно. Під час занять спортом не відволікатися на сторонні думки і балаканину. Під час тонкої точної інтелетуальної роботи думати лише про те, що робиш. Щоб підвищити якість інтелектуальної активності (читання, навчання, діалог, полеміка), спочатку потурбуватися про те, щоб навести порядок на робочому місті. Покращить настрій турбота про своє здоров’я: гігієна, гімнастика, масаж, пробіжка. Гарного дня, друзі! Бережіть себе!

15-16 травня. Фаза зростаючого трину в Терезах місячно-сонячного циклу в Тельці. Місяць в Терезах має лише три аспекти: квадратури до Сатурну і Плутону в Козерогові і секстиль до Юпітера в Стрільці – мало подій. І вони драматичні. І якщо ви не цікавитеся політикою, не берете участь у житті країни за великим рахунком, не долучені до подій світового масштабу, то ви можете і не помітити, що відбувається щось важливе. Просто у вас буде тривожний настрій – останній аспект Місяця – квадратура до Плутону. І це все на тлі переходу Венери до Тельця, Марсу – до Раку, а також на тлі секстилю між Меркурієм і Нептуном. Що відбувається? Природа буяє: така розкіш, така краса навколо, що аж подих перехоплює і серце щемить! І так хочеться захистити все те своє рідне, миле, ніжне, вразливе! І хочеться сказати про свої почуття Богові і зробити щось для Нього, що десятки тисяч років тому почали робити наші предки: чи то намалювати на стіні величних буй-турів, чи то виліпити з глини Велику Матір, чи то пісню скласти й проспівати. Страшне й жахливе перемішане зі щастям і вірою вдома. Трагічне життя: ми смертні і знаємо про це. Що ж робити? Жити! Бо буття краще за небуття. Краще, що люди є, ніж якби нас не було. Живіть і насолоджуйтеся життям! Робіть щось таке, що збільшить порядок в світі, що захистить красу від руйнування. І розкажіть про те, що бачите, Богові такими словами/звуками/жестами/вчинками, щоб Він вас зрозумів.

17-18 травня. Фаза зростаючого трину в Терезах місячно-сонячного циклу в Тельці. Місяць у Скорпіоні, останній аспект Місяця – опозиція до Сонця 19 травня о 00:10. У цей проміжок часу Місяць створює аж 8 аспектів – багато подій, що хвилюватимуть нас. 3 з цих 8 аспектів припадають на нічний час 17 травня, багато хто з нас просто проспав. Мо, щось пережив уві сні. Що саме хвилюватиме: перед усім все, що стосується особистих прибутків і статків, банківських вкладів, накопичень, боргів, податків, страхування, фінансових ризиків. Крім того, хвилюватимуть питання, що пов’язані з сексуальним життям. Врешті решт доведеться відокремити свої бажання від намірів і оцінити свої фінансові можливості, джерело особистого прибутку, вміння самостійно заробляти з позиції своїх стосунків. Доведеться взяти на себе відповідальність за свої стосунки з партнерами особистими і діловими, а також за свою громадську діяльність. Пережиті інтенсивні почуття цих днів допоможуть розібратися зі складним питанням: “Чого ж вартують мої бажання і чим я ризикую, коли безвідповідально піддаюся впливу почуттів?” І ось вам відео-урок, щоб краще розібратися “Секс, агрессия и страх: как они связаны? // Всё как у зверей #90” https://www.youtube.com/watch?v=BsOyLdd8kAw

19-20 травня. Фаза Повного Місяця в Скорпіоні місячно-сонячного циклу в Тельці. Місяць у Стрільці, останній аспект Місяця – кон’юнкція з Юпітером 20 травня о 20:03. У цей проміжок часу Місяць створює лише 2 аспекти – мало подій, що хвилюватимуть нас. Що саме хвилюватиме? Все те, що стосується власних ідеалів, віри, релігії, пропаганди, законодавства в країні та законів міжнародного права, стосунків в іноземцями, далеких подорожей, видатних письменників, моральних авторитетів, духовних провідників. Словом, все те, що впливає на наш світогляд та розширює кордони наших уявлень про світ. Що відбувається? Гостре зіткнення світу наших фантазій з реальним світом. Події, що спричиняють біль тим, що не збігаються з нашими мріями про те, як воно мало би бути. Як казала одна з моїх клієнток після консультації: “Ви разбили мои радужные мечты” (падаюча квадратура Місяць/Нептун). Раптом ми стикаємося з кимось або з чимось, що засліплює нас неземним, божественним сяянням і обіцяє щастя (Місяць в кон’юнкції з Юпітером). Що робити? А що ви робили 23 квітня під час дії цих самих аспектів? Так отож. Що буду робити особисто я? Те, що й завжди. Наприклад, слухати Баха, читати Пітерсона, гуляти містом до парку, дивитися на зірки.

21-22 травня. Фаза Повного Місяця в Скорпіоні місячно-сонячного циклу в Тельці триває до 17:52 22 травня. Після цього часу і до 19:33 26 травня фаза падаючого трину в Козерогові. Місяць у Козерогові, останній аспект Місяця – кон’юнкція з Плутоном 23 травня о 06:56. У цей проміжок часу Місяць створює 6 аспектів – багато подій, що хвилюватимуть нас. Що саме хвилюватиме? Все, що стосується матеріальних речей, пов’язаних з соціальним статусом, кар’єрою, життєвою метою. Що відбувається? Загроза нашій безпеці. Очевидно, що на шляху до комфорту і душевному спокою стають агресивні персони та/або агресія самого світу. Події змушують робити вибір: або захищати свій затишок і найдорожче в житті – або здатися ворогові на поталу (опозиція Місяць/Марс). Дружба з оригінальними людьми, любов до науки і всього передового, а також дружба з цивілізованими людьми і любов до досягнень культури і мистецтва дають можливість захиститися від агресора (Місяць в падаючому трині до кон’юнкції Венера/Уран). Підтримувати життя допомагає Віра, мистецтво, знання з міфології та метафізики. Легко проясняється заплутана ситуація (Місяць в падаючому секстилі з Нептуном). Раптом виникають нові ідеї щодо того, як пристосовуватися до драматичних обставин світового масштабу і до нового порядку в державі (кон’юнкція Місяць/Сатурн/Плутон/Північний Вузол). Що робити? Займатися практичним вирішенням питань власних фінансів, джерела власного прибутку, власного майна. Потурбуйтеся про те, щоб зберегти те, що маєте. Будуйте систему захисту ваших цінностей. Це час отримання прибутків і винагород. Все, що ви зараз зробите заради збереження та зміцнення власних матеріальних ресурсів, принаймні на рік убезпечить вам матеріальну стабільність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Коментарів немає