Тонкощі синастрії

Можна створювати команду, коли планети партнера потрапляють у твої пусті доми та знаки, доповнюючи тебе необхідними якостями. Так планети моїх батьків, чоловіка – у мене у 8 домі: коли у мене гарні стосунки, я збагачуюся, знаходжу вихід із кризи, відроджуюся до життя. Коли погані – потрапляю у маргінальну ситуацію.

Важливо, щоб партнери були однодумцями. А не просто знайти людину з вулиці, чиї планети у тебе в пустому домі, і сподіватися, що випивши з нею чаю за одним столиком в кафе і поговоривши ні про що, ти компенсуєш брак планет в стихії Вогню, наприклад, у своєму гороскопі.

От дивіться: у мене Асц в Діві, в Діві лише Уран/Плутон – це все, що є в стихії Землі, стихія Землі у мене дуже слабка. Це значить, що мені важко самостійно заробляти, підтримувати здоров’я й робити кар’єру. А коли мої справжні однодумці/партнери, з якими у мене спільні довгострокові важливі програми, мають скупчення планет у Тельці, в Діві, в Козерогові, то всі ці “земні” справи для мене сильно полегшуються через сутнісну постійну взаємодію з цими людьми.

А якщо планети партнера потрапляють у мої заповнені доми, то це лише посилює показники цієї моєї сфери. Наприклад, у мене Сонце й Нептун у 2 домі. Сюди потрапляє Венера й Сонце чоловіка – через мій шлюб питання етики стають для мене ще гострішими. Необхідність самостійно заробляти на життя й самостійно розпоряджатися грошима стає невідворотною. І я дійсно почала заробляти самотужки після укладення шлюбу як ніколи багато.
татусеві букети

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Коментарів немає