Дуже любите зношені речі? Ну, то готуйтеся

Дуже серйозний недолік щодо іміджу і стилю – це коли людина не може адекватно оцінювати ступінь зношеності речей. Ну, от просто не бачить маркерів Архетипу Розчинення.

В чому небезпека зношених речей?

1. Коли постійно вдягаєшся у зношені речі, над тобою встає Архетип Розчинення. Що це значить? Це значить, що ти починаєш відчувати те, що відчуває людина наприкінці свого життя, коли втрачає можливість самотужки впливати на зовнішній світ. Залежність. Безпорадність. Жертовність. Страждання. Спочатку незрозуміло від чого псується настрій. Зникає мотивація щось робити: навіщо, якщо ми всі все одно помремо? Виникає почуття марності будь-яких зусиль і поступово перетворюється на головне життєве почуття. З’являється меланхолія. Потреба усамітнитися, хутенько завершити всі справи і розірвати всі стосунки. І бути на самоті, щоб спостерігати із-за куліс, як інші метушаться на сцені. Можна навіть фізично захворіти. Поступово все навколо почне руйнуватися: на стінах поселиться пліснява, крани почнуть протікати, дверні ручки відвалюватися, посуд битися, в холодильнику стане пусто, квіти у горщиках засохнуть. Кудись зникнуть роботодавці. Гроші танутимуть на рахунку і випаровуватимуться незрозуміло куди. Залишатимуться книжки, кінофільми і комп’ютерні ігри. Але життя у віртуальній реальності нетривале – людина має їсти, а їсти тут немає сили. Все. Суши весла. Здирай підкови. Грай у ящика. Велике Розчинення прийшло.

2. Через імідж невдахи, городського божевільного, жебрака-смердючки критично знижується статус у суспільстві – можна зіпсувати назавжди репутацію, втратити роботу, знищити кар’єру.

3. Коли ти даруєш людині зношені речі, ти цю людину цілком, повністю знецінюєш. Така людина або мовчки розірве з тобою стосунки, або люто напхає тобі стусанів. І після цього розірве стосунки.

Серед сучасних модних стилів напрямку “Вільні люди” є речі, що виглядають старими, зношеними, наче з бабусиної скрині. Наприклад, циганський стиль (бохо-шик), історичний романтизм (створюємо образ пірата або відьми середньовіччя), етника (образ аборигена Америки доби Золотої лихоманки), шеббі шик. Але це – не стиль, коли носять старе лайно. Це елегантний стиль із абсолютно нових речей, спеціально створених для цього стилю з ефектом пожмаканості, потдряпаності, потасканості. Дуже складний стиль. Неприпустима помилка, порушення законів стилю і загалом ознака несмаку і проблем з Архетипом Розчинення – носити просто морально застарілі або сильно зношені речі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

1 коментар

Таня

12.08.2017 11:45

Тільки прочитала, як до мене в магазин зайшов такий персонаж! Поношені лахи, пахне немитим тілом. Ладно б зайшли подивилися на красу, та й пішли мовчки. Так на мене вилили купу власних проблем з дітьми, роботою, грошима ще й хотіли загрузити політикою, розповісти про реформи, як все не правильно і т.д.(сама працює охоронцем у держслужбі та ледь зводить кінці з кінцями). В мене почалася тахікардія, почало трусити і я вже суворо сказала: “я зайнята і в мене немає часу на теревені”, ледь стрималася щоб не вигнати.

Відповіcти