Опозиція транзитного Нептуна до натального Марса України

Що відбувається? Українська політична нація захищає свої інтереси. В який спосіб? Воює з ворогом (військова служба), виконує громадянські повсякденні обов’язки (державна служба, малий і середній бізнес, освіта, медична служба, тонка точна інтелектуальна праця, домашні тварини, виготовлення зброї та робочих інструментів). В світі Україна проявляє себе в такий спосіб, що щезають фантазії і містифікації щодо української державності: прояснюються заплутані ситуації, розвінчується брехня, всім стають видимі дії внутрішніх ворогів української державності та підривна діяльність ворожих спецслужб. Своїми героїчними діями, боротьбою, роботою українці надихають світ , спонукають до найкращих проявів людяності. Що буде? Україна подолає саморуйнування і оману, інтереси української політичної нації у творенні української держави будуть досягнені.

Транзитний Нептун в опозиції до натального Марса в гороскопі України, де Марс управитель 1 дому інтересів політичної української нації. До символізму Нептуна в астрології належать хімічні речовини, зокрема отрута. В гороскопі України Нептун управитель 12 дому таємних ворогів розташований в 10 домі цілей нації. В період дії транзиту Нептуна до натального Марса в гороскопі України вірогідні події, що свідчать про те, що таємні вороги можуть використовувати хімічні речовини проти української політичної нації, щоб знищити українську державу. Але оскільки в гороскопі України немає мажорних аспектів між Марсом і Нептуном, а в гороскопі суверенітету РФ Марс в квадратурі з Нептуном, ми можемо говорити, що застосування отрути проти України не матиме для України масштабних руйнівних наслідків, а от для РФ наслідки будуть катастрофічними, настільки критичними, що призведуть до руйнування цілісності держави московитів.

Як знаємо, на початку квітня 2022 на сході України московити було підірвали цистерни з азотною кислотою, при цьому московити не врахували напрямку вітру, і отруйна хмара накрила саме їх.Біля Рубіжного на Луганщині росіяни підірвали цистерну з азотною кислотою. Про це у суботу, 9 квітня, повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай. Пізніше Сергій Гайдай написав, що вибух цистерни стався о 17:09 внаслідок російського обстрілу промислової зони.«Загрози життю населення немає. Воювати росіяни не вміють – не розрахували навіть напрямок вітру. Хмара розповсюдилася у сторону їхніх позицій поблизу Кудряшівки та Варварівки», – повідомив Гайдай.

Тарас Березовець 12 квітня 2022: “В случае подтверждения факта применения РФ запрещённого химического оружия [вероятно зарина] у администрации США не будет пути назад. Как и у всего цивилизованного мира. Кровавого кремлевского упыря нужно остановить любой ценой, пока он не уничтожил мир. Кстати, нынешний новый руководитель «спецоперации» Александр Дворников запомнился применением химоружия в «спецоперации» в Сирии. Это уже не просто военный преступник, это серийный маньяк, которого необходимо объявить вне закона и преследовать до конца дней его. Надеюсь, недолгих”.

Опозиція транзитного Нептуна до натального Марса України 2022- 2023 роки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Коментарів немає